Частину фонтанів Києва не запускатимуть влітку через економію: а які працюватимуть

Частину фонтанів Києва не запускатимуть влітку через економію: а які працюватимуть Фото: kyivcity.gov.ua

Влітку цього року, як і у попередні роки під час воєнного стану, у Києві не вмикатимуть частину фонтанів з міркувань економії електроенергії. Про це повідомили у пресслужбі КМДА.

Там кажуть, що фонтани на Майдані Незалежності та в акваторії Русанівського каналу оснащені потужними насосами та є досить енергозатратними. Тому їх цьогоріч не запускатимуть.

Йдеться про вісім фонтанних комплексів: фонтани "Великий", "Каскадний" і "Малі", "Засновники Києва" та "Водяна куля" на Майдані Незалежності, фонтан "Хрещатик" на вулиці Хрещатик, фонтан на вулиці Велика Васильківська, 119-121, та фонтани в акваторії Русанівського каналу.

Водночас у парках і скверах Києва працюватимуть 25 локальних фонтанів, роботу яких забезпечують районні зеленбуди. Вони економніші та споживають менше електроенергії, та розпочнуть роботу в першій половині травня, а завершать — наприкінці вересня.

Де у Києві запустять фонтани влітку

Голосіївський район

  • сквер ім. Івана Федорова.

Дніпровський район

  • парк "Перемога", парк "Аврора".

Дарницький район

  • парк "Позняки", парк "Партизанської слави".

Подільський район

  • сквер №1 на Контрактовій площі (біля пам'ятника Петру Сагайдачному), сквер №2 на Контрактовій площі (фонтан "Самсон"), сквер на площі "Щекавицькій", парк "Куренівський".

Оболонський район

  • Оболонська площа, 6, просп. Володимира Івасюка, 2Д (Сад каменів).

Святошинський район

  • парк "Совки".

Шевченківський район

  • парк ім. Тараса Шевченка (три фонтани), парк "Володимирська гірка" (два фонтани), парк "Сирецький", сквер "Золотоворітський", сквер "Мюнхенський", сквер ім. Івана Котляревського, сквер біля Оперного театру, сквер №2 на Володимирському проїзді, сквер "Литовський", сквер імені Миколи Макаренка.

Раніше "ТиКиїв" розповідав, де у столиці є спеціально обладнані місця для шашликів, та що чекає на тих, хто розводить багаття там, де це заборонено.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації