Депо "Дарниця" потрапило під російський обстріл: один поїзд суттєво пошкоджено

Депо "Дарниця" потрапило під російський обстріл: один поїзд суттєво пошкоджено Фото: facebook.com/Ministry.for.development

У ніч на четвер, 28 серпня, під російський обстріл потрапило депо "Дарниця". Один поїзд було суттєво пошкоджено. Про це повідомляє Міністерство розвитку громад та територій.

Цієї ночі російські війська здійснили цілеспрямований удар по цивільному пасажирському рухомому складу. Під обстріл потрапив ТПС Дарниця, де обслуговуються швидкісні поїзди "Інтерсіті+", — розповіли у відомстві.

0 / 0

Унаслідок обстрілу було суттєво пошкоджено один зі швидкісних поїздів. Пожежу в депо вдалося швидко загасити.

В Укрзалізниці додали, що враження одного з поїздів Hyundai не вплинуло на кількість рейсів Інтерсіті+ сьогодні та завтра, всі поїзди продовжують рух країною. 

Читай також: "Обстріл Києва 28 серпня: зросла кількість загиблих"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Гід на тиждень: куди піти в Києві 22-28 червня - 412x412
Афіша

Ілля Прокопенко

Гід на тиждень: куди піти в Києві 22-28 червня

Відсьогодні у Києві курсують нові сучасні низькопідлогові тролейбуси та автобуси: що в них особливого - 412x412
Новини

Юлія Любченко

Відсьогодні у Києві курсують нові сучасні низькопідлогові тролейбуси та автобуси: що в них особливого

До українських полярників на станції "Академік Вернадський" завітав королівський пінгвін: фото - 412x412
Новини

Юлія Любченко

До українських полярників на станції "Академік Вернадський" завітав королівський пінгвін: фото

Кияни допомагають відновлювати кіностудію Довженка після російського удару: як пройшла толока - 412x412
Новини

Юлія Любченко

Кияни допомагають відновлювати кіностудію Довженка після російського удару: як пройшла толока

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації