До Чорної п'ятниці UAnimals створили віртуальну крамницю непотрібних речей

До Чорної п'ятниці UAnimals створили віртуальну крамницю непотрібних речей Фото: freepik.com

Організація з порятунку тварин і довкілля UAnimals з нагоди Чорної п'ятниці запустили благодійний інтернет-магазин "Дуже хотілося", де можна придбати віртуальні товари та допомогти врятувати тварин.

У крамничці люди можуть придбати непотрібні товари — речі, які вони дуже хочуть, але, зазвичай, так і не використовують. Оплачені товари ніколи не прийдуть на пошту, але ця імпульсивна "покупка" все одно буде корисною. Адже витрачені на неї гроші підуть на порятунок життів тварин: ліки, корми, чипування та інші дійсно потрібні речі.

Наприклад, на сайті можна "купити" навчальний онлайн-курс, гантелі та інше спортивне приладдя для домашніх тренувань, блокнот-планер, блендер, абонемент у спортзал та інші речі. Біля кожного товару вказана ціна — еквівалент суми, яку перекажуть на допомогу тваринам після його "купівлі".

Приклад товарів у благодійному інтернет-магазині

В UAnimals кажуть, що люди схильні до імпульсивних покупок "у моменті", але потім часто забувають про них. Саме ця імпульсивність лягла в основу нової благодійної ініціативи.

Виникло бажання навчатися нового — треба купити курс, терміново потрібно привести себе в форму — біжимо купувати абонемент, захотілося впорядкувати життя — точно не вистачає планера. Ці покупки часто приносять задоволення в короткостроковій перспективі, проте потім ми не використовуємо їх за призначенням, — каже керівниця комунікаційного відділу UAnimals Людмила Смоляр.

Раніше "ТиКиїв" писав, що організація UAnimals випустила іграшку-цуценя без лапи. Вона має допомогти дорослим почати розмову з дітьми про інвалідність, інклюзію та прийняття. Один із найкращих способів розпочати таку непросту розмову — це ігровий формат.

Читай також: "Дуже Чорна п'ятниця: 7 акційних пропозицій від українських брендів, що варті уваги"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації