До Дня Києва "СКАЙ" уперше дасть великий концерт у Палаці Спорту
![До Дня Києва "СКАЙ" уперше дасть великий концерт у Палаці Спорту](/media/336948733_956466462017825_6322860191767343551_n.webp)
26 травня один з найпопулярніших рок-гуртів України "СКАЙ", якому цьогоріч виповнюється 22 роки, проведе великий концерт в київському Палаці Спорту.
![Гурт Скай](/media/ckeditor_uploads/2023/04/27/skai_podaruy-svitlo_kyiv-1080x1080.jpg)
Концертна програма під назвою "Подаруй світло"
триватиме три години та складатиметься з трьох музичних частин.
Шоу відкриє відомий український DJ Smile з інтро – власним реміксом на трек "Подаруй Світло". А перше відділення концерту гурт зіграє разом з Ансамблем оркестру Збройних сил України. У спільному виконанні прозвучать хіти "Бест друг", "Тебе це може вбити", "Подаруй Світло", "Легковажна", "Струна", а також нові хіти "Напролом" та "Не відступати і Не здаватись".
Під час акустичного відділення концерту ти почуєш пісню "Не Йди", яку фронтмен гурту "СКАЙ" виконає зі Златою Огнєвіч, пісню "Іграшкова зброя" з Арсеном Мірзояном та "Іду на Січ" у дуеті з SANNA.
- ДЕ? Площа Спортивна, 1, Палац Спорту
- КОЛИ? 26 травня, 18:00
- СКІЛЬКИ? квитки на концерт можна придбати за посиланням.