Які українські фільми та серіали найчастіше дивляться на Netflix

Які українські фільми та серіали найчастіше дивляться на Netflix Постер до серіалу "І Будуть Люди"

Netflix опублікував офіційний звіт про перегляди контенту протягом першого півріччя 2023 року. Згідно з ним, українські фільми та серіали дивилися близько 4 млн годин. Про це повідомляє FILM.UA Group.

Серед найпопулярніших українських фільмів і серіалів на Netflix:

  • Слуга Народу

Комедійний політичний телесеріал виробництва студії "Квартал-95" про історію обрання Президентом України вчителя історії. За сюжетом, вчителя Василя Голобородька таємно знімають на відеокамеру, де він лається, критикуючи владу. Потім відео потрапляє на ютуб і набирає велику кількість переглядів. Після цього герой отримує гроші через краудфандинг своїх учнів і реєструється на президентські вибори. Перемагаючи на них, він стає президентом. Несподівано для всіх українці отримують незвичайного, як для корумпованої країни, президента: він живе у професорській квартирі на Дарниці разом з батьками й старшою сестрою, позичає до зарплати та користується громадським транспортом.

  • Я — Надія

Чотирисерійна воєнна драма про медиків екстреної допомоги, які під час повномасштабної війни проявили неабияку сміливість, відчайдушність та відданість своїй професії, рятуючи людські життя. Головні герої стрічки — працівники швидкої у Харкові, які у лютому-березні 2022 року під постійними обстрілами та бомбардуваннями рятували цивільних і військових свого міста. Молода фельдшерка Надія, попри реальну небезпеку й вмовляння хлопця виїхати в більш безпечне місце, вирішує залишитися в оточеному окупантами Харкові, не розуміючи, що чекає на неї в найближчі тижні: безсонні ночі на службі, болючі втрати, щоденний ризик заради порятунку інших і зустріч з ворогом віч-на-віч. 

  • І будуть люди

Український драматичний серіал-епопея, екранізація однойменного роману Анатолія Дімарова. Серіал побудований у формі саги та через призму життя звичайних людей показує життя українського села першої половини ХХ століття: Перша світова війна, революція, програш УНР у радянсько-українській війні, остаточний прихід радянської влади.

  • Спіймати Кайдаша

Український 12-серійний телесеріал, в основі якого — повість Івана Нечуя-Левицького "Кайдашева сім'я". Події розгортаються хронологічно — від 2005 до 2014 року. Основні сюжетні лінії серіалу пов'язані з "вічною" проблемою протистояння двох поколінь однієї родини: батьків та дітей. Апогей конфлікту — 2014 рік, коли в сім'ї виникають розбіжності щодо ставлення до Майдану.

  • Свінгери

Українська кіноадаптація латвійського фільму 2016 року Svingeri. Розповідає про любовний трикутник між жінкою і двома чоловіками.

  • кінотрилогія "Скажене Весілля"

Кожна з частин присвячена весіллю одного з трьох дітей Василя та Галини Середюків. Після заміжжя в перших двох "Весіллях" старшої Катерини та середньої Наталки, у третій частині планує одружитися наймолодший Середюк — син Захар. І хоч батько поклявся цього разу не псувати весілля, та й невістка Рада йому до вподоби, але спокійне свято — не в традиціях цієї родини.

  • Люксембург, Люксембург

Повнометражний фільм, що знятий у жанрі трагікомедії. За сценарієм, основні події відбуваються у 2018 році. Два брати-близнюки у виконанні учасників гурту "Курган і Agregat" — Раміля та Аміля Насірових — після довгих поневірянь та суперечок вирушають до Люксембурга на пошуки рідного батька, який покинув їх ще в дитинстві.

  • Новенька

Молодіжний мелодраматичний телесеріал з елементами детективу про музику, сильне кохання, недитячі проблеми та наркотики. Діти поводяться як дорослі, а дорослі — як діти. Таке життя мажорів з приватної школи, куди потрапляє 16-річна Віра.

  • Зима у вогні

Фільм показує 93-денний період зими 2013-2014 років, висвітлюючи події Революції Гідності. У кінострічку увійшли інтерв'ю з протестувальниками, записи з місця подій та великомасштабний погляд на конфлікт.

  • Максим Оса: золото Песиголовця

Український детективний фільм за мотивами графічного роману Ігоря Баранька "Максим Оса". Це перша в історії українського кінематографа екранізація коміксу. Події фільму відбуваються восени 1636 року, коли польський король відправляє на Січ золото, щоб уникнути повстання козаків. З цією місією в дорогу вирушають Бубен, Бугай, Келеп, Сивий та Хвіст, які мають зустрітися із запорізьким хорунжим Максимом Осою. Щоправда, для всіх це завдання закінчується сумно.

  • Я працюю на цвинтарі

Український художній фільм 2021 року, знятий у копродукції України та Польщі. Головний герой Олександр, у минулому архітектор, наразі працює на цвинтарі та має свою контору з виготовлення пам'ятників. Кожного дня до нього приходять нові люди для замовлення пам'ятників близьким. Життєві ситуації, іноді — сумні, іноді — комічні. Але і в житті головного героя є таємниця, яка не дає йому стати щасливою людиною.

Раніше "ТиКиїв" писав про різдвяні стрічки на Netflix. ТОП-7 фільмів для створення новорічного настрою шукай у нашому матеріалі.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації