Київ передав нові автомобілі саперам Міноборони

Київ передав нові автомобілі саперам Міноборони Скриншот із відео Державної спеціальної служби транспорту

Група розмінування Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України отримала нові автомобілі. Їх надала громада Києва. Про це повідомляє Державна спеціальна служба транспорту. 

Транспорт вже передали саперним групам. На цих авто вони зможуть більш ефективно працювати за своїм основним призначенням.

Автомобілі допоможуть саперам у розмінувані доріг, лісів та об'єктів інфраструктури.

Раніше "ТиКиїв" писав, що в Київській області з'явився новий безпековий простір для дітей. Детальніше про нього читай за посиланням.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

У віці 64 років пішов з життя український режисер, продюсер і сценарист Бата Недич - 412x412
Новини

Юлія Любченко

У віці 64 років пішов з життя український режисер, продюсер і сценарист Бата Недич

Науковці зі станції "Вернадський" вперше отримали доступ до досліджень в Арктиці: що це означає для полярників - 412x412
Новини

Юлія Любченко

Науковці зі станції "Вернадський" вперше отримали доступ до досліджень в Арктиці: що це означає для полярників

П'ять українських продюсерів увійшли до складу Американської кіноакадемії: хто вони - 412x412
Новини

Юлія Любченко

П'ять українських продюсерів увійшли до складу Американської кіноакадемії: хто вони

Нова пошта доставлятиме посилки в поштомати вночі: що відомо - 412x412
Новини

Юлія Любченко

Нова пошта доставлятиме посилки в поштомати вночі: що відомо

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації