Київ втратив 36 млн доларів на продовження трамвайної лінії в центр

Поділитися

Київ втратив 36 млн доларів на продовження трамвайної лінії в центр

Київ втратив 36 млн доларів на продовження трамвайної лінії в центр Фото: КМДА

Світовий банк скасував фінансування проєкту щодо продовження Борщагівської лінії швидкісного трамвая до метро "Палац спорту".

Про скасування фінансування на суму 36 млн доларів стало відомо нещодавно, однак у КМДА цю інформацію поки не оприлюднили. Про це розповіли в громадській ініціативі "Пасажири Києва". 

Швидкісний трамвай
Фото: телеграм "Пасажири Києва"

Активісти вважають, що фінансування скасували через те, що будівництво Борщагівської лінії швидкісного трамвая загальмувалося.

Давайте без ілюзій: якби не його гальмування, реалізація могла би початись на рік-два раніше, і станом на 24 лютого 2022 року процес був би уже запущений. Як показує практика проєктів ЄБРР та ЄІБ у тилових містах, його реалізація, ймовірно, тривала б навіть зараз, – пишуть у громадській ініціативі "Пасажири Києва".

Громадські активісти зазначили, що якби процес реалізації не призупинявся, то хоча б частина напрацювань збереглася, а після війни доведеться починати з нуля.

Швидкісний трамвай
Візуалізація: телеграм "Пасажири Києва"

Заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Іван Шпильовий зазначив, що попри скасування фінансування Світового банку проєкт не закрито і влада знайде інше фінансування. 

Вимкнути перевіркуПреміум порадиВимкнути перевіркуПреміум поради Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації