У Києві скоротять комендантську годину

У Києві скоротять комендантську годину Фото: pravda.com

З 26 березня 2023 року комендантська година в столиці України скоротиться. Про це повідомляють у КМВА. 

Зазначається, що наразі триває процедурне узгодження термінів і порядку зміни тривалості комендантської години в Києві. Ймовірно, з 26 березня вона триватиме з 00:00 до 05:00. 

Київ
Фото: radiosvoboda

Питання комендантської години ми розглядали регулярно: опрацьовували спільно з командуванням Угрупування сил і засобів оборони міста Києва, отримали численні клопотання. Також ми бачили і розуміли суспільний запит на скорочення цього часу. Це і успішна петиція, звернення приватних підприємств, державних установ та мешканців столиці, – написали в КМВА. 

Повідомляється, що скорочення часу комендантської години поліпшить логістичне забезпечення в столиці, сприятиме розвитку підприємництва й економіці та дозволить збільшити час руху громадського транспорту задля зручності киян і гостей столиці.

Віталій Кличко написав, що метро і наземний громадський транспорт з 26 березня працюватимуть на годину довше.

Віталій Кличко
Фото: фейсбук Vitaliy.Klychko

Магазини, торговельні центри та ресторани також подовжать час своєї роботи. За словами Кличка, в Київській області комендантську годину теж скоротять.

Однак якщо виникнуть підстави, безпекові заходи можуть бути посилені. Зокрема, тривалість комендантської години може бути збільшена.

Вимкнути перевіркуПреміум поради Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації