0:00/0:00

LELÉKA вирушила на "Євробачення" із залізничного вокзалу Києва: відео

LELÉKA вирушила на "Євробачення" із залізничного вокзалу Києва: відео LELÉKA. Фото: "Суспільне"

Українська співачка LELÉKA, що представить Україну на пісенному конкурсі "Євробачення-2026" вирушила до Відня із Центрального вокзалу Києва. Про це повідомляє "КИЇВ24".

Перед від'їздом артистка просто на пероні заспівала пісню Ridnym, з якою представлятиме Україну на конкурсі у Відні. 

Відомо, що також у її постановці на конкурсі у Відні візьме участь бандурист Ярослав Джусь. А над сценічною постановкою до пісні Ridnym працює команда на чолі з режисером-постановником Іллею Дуциком.

Зазначимо, що цього року десята річниця з перемоги Джамали на "Євробаченні-2016" з піснею "1944".

На "Євробаченні-2026" півфінали відбудуться 12 та 14 травня. Виступ української представниці запланований в другій частині другого півфіналу. А гранд-фінал проведуть 16 травня.

Читай також: Євробачення-2026: організатори вперше показали, який вигляд матиме сцена конкурсу

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Маю журналістську освіту (2021), навчалась у Київському авіаційному інституті (раніше НАУ). У сфері медіа з 2019 року: була кореспонденткою, редакторкою титрів та трансляцій, створювала тексти для телеефірів, вела соціальні мережі й упродовж шести років пишу новини та матеріали різних тематик для новинних сайтів. У вільний час займаюсь спортом й танцями, люблю подорожувати.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації