На Дегтярівському шляхопроводі змонтували всі балки: коли відкриють проїзд під мостом

На Дегтярівському шляхопроводі змонтували всі балки: коли відкриють проїзд під мостом Фото: КМДА

На перетині вулиць Дегтярівської, Олени Теліги та Олександра Довженка триває реконструкція розв'язки. Цими вихідними будівельники змонтували 28 балок прогонової будови шляхопроводу.

Сьогодні, 30 жовтня, мостовики монтують плити незйомної опалубки. Після цього можна буде братися до влаштування монолітної плити.

Оскільки монтаж балок на шляхопроводі завершено, відзавтра, 31 жовтня, планують відкрити проїзд під мостом. Про це повідомили на сайті КМДА.

 

Раніше "ТиКиїв" інформував, що на Русанівці обмежили рух транспорту через ремонт. Детальніше про це дізнавайся тут.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

У застосунку "Київ Цифровий" може з'явитися цифрова "Картка киянина": що відомо - 412x412
Новини

Юлія Любченко

У застосунку "Київ Цифровий" може з'явитися цифрова "Картка киянина": що відомо

Щоденник загиблої Катерини Савенко з Маріуполя про російську облогу міста, видали окремою книгою: що відомо - 412x412
Новини

Юлія Любченко

Щоденник загиблої Катерини Савенко з Маріуполя про російську облогу міста, видали окремою книгою: що відомо

У віці 64 років пішов з життя український режисер, продюсер і сценарист Бата Недич - 412x412
Новини

Юлія Любченко

У віці 64 років пішов з життя український режисер, продюсер і сценарист Бата Недич

У Дії обрали поштову марку до Дня Незалежності: яка робота перемогла - 412x412
Новини

Юлія Любченко

У Дії обрали поштову марку до Дня Незалежності: яка робота перемогла

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації