На Хрещатику з'явилася нова фотозона

На Хрещатику з'явилася нова фотозона Фото: рух "Чесно"

Члени руху "Чесно" встановили нову фотозону на Хрещатику. Вона має вигляд марки та називається "Імперія зла має впасти".

Фотозона встановлена біля будівлі КМДА. На ній зображена мапа розділеної на частини росії.

Тепер кожен охочий може взяти участь у реформуванні імперії зла. Чекаємо ваші яскраві фоточки! — звертаються до киян члени руху "Чесно".

Зазначимо, що раніше на цьому місці теж була фотозона-марка "Путін у Гаазі", яку представили 9 травня. На жаль, її пошкодили та прибрали.

Раніше "ТиКиїв" публікував добірку місць, куди піти в Києві на Геловін. Про цікаві заходи з нагоди цього свята дізнавайся за посиланням.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

У застосунку "Київ Цифровий" може з'явитися цифрова "Картка киянина": що відомо - 412x412
Новини

Юлія Любченко

У застосунку "Київ Цифровий" може з'явитися цифрова "Картка киянина": що відомо

Щоденник загиблої Катерини Савенко з Маріуполя про російську облогу міста, видали окремою книгою: що відомо - 412x412
Новини

Юлія Любченко

Щоденник загиблої Катерини Савенко з Маріуполя про російську облогу міста, видали окремою книгою: що відомо

У віці 64 років пішов з життя український режисер, продюсер і сценарист Бата Недич - 412x412
Новини

Юлія Любченко

У віці 64 років пішов з життя український режисер, продюсер і сценарист Бата Недич

Українці в Молдові зможуть отримувати громадянство України за спрощеною процедурою: як працюватиме система - 412x412
Новини

Юлія Любченко

Українці в Молдові зможуть отримувати громадянство України за спрощеною процедурою: як працюватиме система

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації