На Київщині відкриють перший центр ментального здоров'я для військових

На Київщині відкриють перший центр ментального здоров'я для військових Фото: Freepik

На базі колишнього закритого мисливсько-рибальського клубу на Київщині створять перший ментальний центр здоров'я для військовослужбовців. Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони.

Новий центр спеціалізуватиметься на лікуванні посттравматичного стресового розладу (ПТСР), депресивних і тривожних станів, сприятиме соціальній адаптації ветеранів та поєднуватиме фізичну і психологічну реабілітацію.

Приміщення тривалий час перебувало в занедбаному стані, тому його капітально реконструюють. До роботи в майбутньому центрі залучать кваліфікованих фахівців — психологів, психіатрів, реабілітологів і медичних працівників.

Читай також: "У застосунку "Київ Цифровий" стартувало опитування щодо ментального здоров'я"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Відсьогодні у Києві курсують нові сучасні низькопідлогові тролейбуси та автобуси: що в них особливого - 412x412
Новини

Юлія Любченко

Відсьогодні у Києві курсують нові сучасні низькопідлогові тролейбуси та автобуси: що в них особливого

У Карпатах молода пара врятувала двох осиротілих ведмежат: що з ними зараз - 412x412
Новини

Юлія Любченко

У Карпатах молода пара врятувала двох осиротілих ведмежат: що з ними зараз

Дах Успенського собору на території Києво-Печерської Лаври повністю законсервовано: фото - 412x412
Новини

Юлія Любченко

Дах Успенського собору на території Києво-Печерської Лаври повністю законсервовано: фото

У Печерському районі Києва майже на місяць обмежать рух транспорту: в чому причина - 412x412
Новини

Юлія Любченко

У Печерському районі Києва майже на місяць обмежать рух транспорту: в чому причина

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації