На найбільшому екрані Києва показали інноваційний 3D-відеоролик про створення білизни

На найбільшому екрані Києва показали інноваційний 3D-відеоролик про створення білизни Скриншот відео brabrabra

На найбільшому LED-екрані Києва, розташованому на фасаді ТЦ Gulliver, з'явився яскравий та інноваційний 3D-ролик українського бренду brabrabra.

Відеоряд відображає творчий процес створення білизни з підбору різних тканин, кольорів та матеріалу, який далі трансформується у бра.

Ми розуміємо, що незалежно від віку, антропометричних даних, білизна має відповідати потребам кожної. Базовими критеріями є: розмір, безпечність для здоров'я, колір та привід для носіння, — розповідає команда brabrabra.

Створене 3D є цілісним відображенням творчого процесу — від підбору тканин до проведення експериментального носіння на відповідність критеріям підбору білизни жінкою. 

Відчувати комфорт у бра — це виклик для жінок, і ми розуміємо їх. Саме тому наша ціль — комфортна білизна, в якій протягом тривалого носіння дівчина відчуватиме комфорт та легкість. Це відчуття ми порівняли з невагомістю повітряних кульок, у які трансформується білизна на відео, — додає команда бренду.

Своїм прикладом brabrabra демонструє, що використання інноваційних технологій, вибір якісних та екологічних матеріалів — єдиний правильний шлях у майбутньому. 
 
Побачити 3D-відео можна щодня на екрані ТЦ Gulliver.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації