На Південному вокзалі відкрилася виставка "Алея Незламних міст"

На Південному вокзалі відкрилася виставка "Алея Незламних міст" Фото: t.me/UkrzalInfo

На конкорсі Південного залізничного вокзалу відкрилася виставка "Алея Незламних міст". Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

Виставка розповідає про боротьбу, незламність та силу українських міст.

Експозиція створена волонтерами "Добробату" та складається з уламків ракет і снарядів, якими ворог нищив наші міста.

Кожен експонат — це мовчазне свідчення обстрілів з позначеннями, скільки днів ця зброя руйнувала місто. Але попри все — міста живуть, працюють і відновлюються, — сказали в Укрзалізниці.

0 / 0

Виставка "Алея Незламних міст" діятиме до кінця березня. 

Читай також: "10 виставок березня, які треба побачити"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Гід на тиждень: куди піти в Києві 22-28 червня - 412x412
Афіша

Ілля Прокопенко

Гід на тиждень: куди піти в Києві 22-28 червня

Відсьогодні у Києві курсують нові сучасні низькопідлогові тролейбуси та автобуси: що в них особливого - 412x412
Новини

Юлія Любченко

Відсьогодні у Києві курсують нові сучасні низькопідлогові тролейбуси та автобуси: що в них особливого

У Карпатах молода пара врятувала двох осиротілих ведмежат: що з ними зараз - 412x412
Новини

Юлія Любченко

У Карпатах молода пара врятувала двох осиротілих ведмежат: що з ними зараз

У Печерському районі Києва майже на місяць обмежать рух транспорту: в чому причина - 412x412
Новини

Юлія Любченко

У Печерському районі Києва майже на місяць обмежать рух транспорту: в чому причина

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації