На Південному вокзалі відкрилася виставка "Алея Незламних міст"

На Південному вокзалі відкрилася виставка "Алея Незламних міст" Фото: t.me/UkrzalInfo

На конкорсі Південного залізничного вокзалу відкрилася виставка "Алея Незламних міст". Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

Виставка розповідає про боротьбу, незламність та силу українських міст.

Експозиція створена волонтерами "Добробату" та складається з уламків ракет і снарядів, якими ворог нищив наші міста.

Кожен експонат — це мовчазне свідчення обстрілів з позначеннями, скільки днів ця зброя руйнувала місто. Але попри все — міста живуть, працюють і відновлюються, — сказали в Укрзалізниці.

0 / 0

Виставка "Алея Незламних міст" діятиме до кінця березня. 

Читай також: "10 виставок березня, які треба побачити"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

За останні 10 років кількість тролейбусів у Києві скоротилася вдвічі: у чому причина - 412x412
Новини

Євгенія Катеринчак

За останні 10 років кількість тролейбусів у Києві скоротилася вдвічі: у чому причина

Чемпіонат світу з футболу 2026: де дивитися пряму трансляцію - 412x412
Новини

Євгенія Катеринчак

Чемпіонат світу з футболу 2026: де дивитися пряму трансляцію

Меценат з Полтави планує викупити демонтований пам'ятник Булгакову - 412x412
Новини

Євгенія Катеринчак

Меценат з Полтави планує викупити демонтований пам'ятник Булгакову

Андрій Ісаєнко, Тарас Цимбалюк і не тільки: Forbes назвав 10 найзатребуваніших українських акторів - 412x412
Новини

Євгенія Катеринчак

Андрій Ісаєнко, Тарас Цимбалюк і не тільки: Forbes назвав 10 найзатребуваніших українських акторів

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації