На Співочому полі планують відкрити сучасне укриття

На Співочому полі планують відкрити сучасне укриття Фото: "ТиКиїв"

На Співочому полі в Києві планують облаштувати сучасне укриття. Цю локацію відвідують багато людей, і питання їхньої безпеки надзвичайно актуальне.

На сучасне бомбосховище перетворять підвальне приміщення сценічного комплексу "Співоче поле". Укриття планують облаштувати з урахуванням всіх норм інклюзивності, аби воно було доступне для всіх відвідувачів.

Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська разом з групою фахівців з інклюзивності та балансоутримувачем КМК "Співоче поле" вже провели спільну нараду щодо проєктування та виконання робіт з облаштування укриття. 

На Співочому полі планують відкрити сучасне укриття
Фото: Київська міськрада

Запропонована концепція облаштування укриття має бути побудована так, щоб кожна людина, незалежно від її індивідуальних потреб, отримала безперешкодний доступ до споруди цивільного захисту. На зустрічі з фахівцями ми обговорили всі можливі шляхи забезпечення безбар'єрності та дали свої рекомендації, — зазначила Леся Петрівська.

Раніше "ТиКиїв" писав, що жителі столиці просять зробити безбар'єрним київський фунікулер. Для цього його пропонують облаштувати пандусами. Детальніше про ініціативу читай тут.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації