Новорічну марку від "Укрпошти" озвучила співачка KOLA

Новорічну марку від "Укрпошти" озвучила співачка KOLA Колаж: ТиКиїв

20 грудня "Укрпошта" ввела в обіг новий поштовий випуск "Переможного Нового року!", що несе у собі "глибокий за своїми сенсами та близький для кожного з нас сенс".

Щоб передати точні емоції та задум авторів, "Укрпошта" відзняла відео, у якому герої зображені на марках, ожили та станцювали під трек "Дочекаюсь", який виконує українська співачка Kola.

Мені дуже приємно, що моя пісня "Дочекаюсь" стала голосом цієї зворушливої марки. Автор малюнку передав чітко всі емоції, які зараз відчувають українці. Я бажаю кожній дочекатися свого коханого з фронту та наступний Новий рік зустрічати разом в теплій домівці. А поки, відправляючи листа з такою маркою, можна виразити свої почуття і підтримку всім, хто зараз перебуває у важких умовах на фронті, –прокоментувала KOLA.

Поштовий випуск включає марковий аркуш, художній конверт "Переможного Нового року!" та листівку "З Різдвом".

Складно стримувати емоції, вдивляючись в ілюстрації. Одна з них – на марці – розділені війною кохані, які не можуть навіть обійнятися в день, який раніше викликав стільки щастя й очікування магії. Інша – на конверті – продовження їхньої історії. Вони разом, як і має бути наступного року в наших найщиріших сподіваннях, – коментують в "Укрпошті"

Тираж — 720 тис. марок, або 120 тис. аркушів. Номінальна вартість поштової марки — U (12 грн).

Замовити можна тут.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_8020.JPG - Андрій Блінов
Редактор і SMM проєкту. Моє серце б’ється у ритмі столиці, завжди в курсі важливих подій міста.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації