Паркування в Києві для захисників і захисниць стало безплатним

Паркування в Києві для захисників і захисниць стало безплатним Фото: pixabay.com

У застосунку "Київ Цифровий" з'явилася нова функція, що дає можливість захисникам і захисницям користуватися паркуванням у столиці безплатно. Про це повідомив заступник голови КМДА, керівник цифрової трансформації Києва Петро Оленич. 

Скористатися безоплатним паркуванням можна через послугу "Соціальний статус". Це розділ у профілі користувача, який дає змогу отримати певні переваги.

У програмі доступні два статуси:

  • Статус Захисника — дає змогу безоплатно паркуватись у Києві.
  • Резидентський — дає можливість брати участь в опитуваннях виключно для киян.

Підтвердити статус можна у застосунку через "Дію" або BankID.

Раніше "ТиКиїв" розповідав, які штрафи "світять" водіям за незаконне паркування на місцях для осіб з інвалідністю.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

У застосунку "Київ Цифровий" може з'явитися цифрова "Картка киянина": що відомо - 412x412
Новини

Юлія Любченко

У застосунку "Київ Цифровий" може з'явитися цифрова "Картка киянина": що відомо

Щоденник загиблої Катерини Савенко з Маріуполя про російську облогу міста, видали окремою книгою: що відомо - 412x412
Новини

Юлія Любченко

Щоденник загиблої Катерини Савенко з Маріуполя про російську облогу міста, видали окремою книгою: що відомо

У віці 64 років пішов з життя український режисер, продюсер і сценарист Бата Недич - 412x412
Новини

Юлія Любченко

У віці 64 років пішов з життя український режисер, продюсер і сценарист Бата Недич

У Дії обрали поштову марку до Дня Незалежності: яка робота перемогла - 412x412
Новини

Юлія Любченко

У Дії обрали поштову марку до Дня Незалежності: яка робота перемогла

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації