Рух метро між станціями "Теремки" та "Либідська" терміново закрили через підтоплення: працюють дублюючі маршрути

Рух метро між станціями "Теремки" та "Либідська" терміново закрили через підтоплення: працюють дублюючі маршрути Фото: РБК-Україна

Рух поїздів метро між станціями синьої гілки "Теремки" та "Либідська" терміново закрили, раніше запланованого терміну, з міркувань безпеки. Про це повідомили у пресслужбі КМДА.

Організовують рух автобусів та тролейбусів, які дублюватимуть маршрути закритих станцій метро. 

Тимчасовий автобус № 2-М курсуватиме за маршрутом Кібернетичний центр — станція метро "Теремки" — станція метро "Либідська". На ньому працюватимуть 60 автобусів з інтервалом руху 1 хв.

Рух метро між станціями Теремки та Либідська терміново закрили

Тимчасовий тролейбус № 43-К: Кібернетичний центр — станція метро "Либідська". На маршруті курсуватимуть 20 тролейбусів з інтервалом руху 3 хв.

Рух метро між станціями Теремки та Либідська терміново закрили

Маршрут автобуса № 38 подовжили до станції метро "Либідська". Там працюватимуть 5 автобусів з інтервалом руху 17 хв.

Рух метро між станціями Теремки та Либідська терміново закрили

Через необхідність додаткових тролейбусів для маршруту № 43-К, рух тролейбусів № 50 (Вулиця Милославська — станція метро "Либідська") тимчасово закрили.

На тролейбусному маршруті № 50-К (вул. Милославська — площа Дарницька) збільшили кількість рухомого складу. Там курсуватимуть 10 тролейбусів з інтервалом руху 9 хв. 

Зазначимо, що перегін між станціями "Теремки" та "Либідська", ймовірно, терміново закрили через підтоплення тунелю. Відповідне відео опублікувала депутатка Київради Ксенія Семенова.

За її словами, була порушена герметизація тунелю, що призвело до значного підтоплення. Також вона розповіла, що ця проблема існує вже біля тижня.

Ділянка між станціями "Либідська" та "Деміївська" була проблемною ще під час будівництва. Під час першої спроби проходки у радянські часи сталася аварія через складні обводнені ґрунти, що заморозило будівництво на довгі роки, — написала вона.

Нагадаємо, рух між станціями метро "Деміївська" та "Теремки" мали закрити з 9 грудня через терміновий ремонт прогону.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації