Сестри Завальські презентують музичний подарунок до Дня Києва

Поділитися

Сестри Завальські презентують музичний подарунок до Дня Києва

Сестри Завальські презентують музичний подарунок до Дня Києва Фото: пресслужба The Alibi Sisters

Сестри Завальські презентують музичну присвяту Києву, пісню "Йшла дівчина лучками". 

День Києва
Фото: пресслужба The Alibi Sisters

Це одна з найулюбленіших українських народних пісень сестер. В аранжуванні Дмитра Саратського вона зазвучала в ретро-стилістиці. Він почув у цій пісні настрій та мелодику української естрадної музики 50-60 років, що відтворює традиції звучання паркових оркестрів.  

"Йшла дівчина лучками" стала своєрідною музичною вінтажною листівкою з нагоди 1541 річниці Києва від The Alibi Sisters.

День Києва
Фото: пресслужба The Alibi Sisters

Зірковому дуету Анні та Ангеліні Завальським вдалося упіймати забутий вайб популярних вальсів, які звучали просто неба у Києві 70 років тому. В інструментальний програш композиції дуже органічно вплітаються мелодії двох відомих творів одного з найвидатніших киян, композитора Ігоря Шамо — "Дніпровський вальс" та "Києве мій". Вони давно стали класичними музичними візитівками столиці України.    

Це наш особистий реверанс та подяка маестро за його творчість. Ми вважаємо, що саме Ігор Наумович Шамо найчуттєвіше оспівував рідне місто своєю музикою, — прокоментували The Alibi Sisters.

День Києва
Фото: пресслужба The Alibi Sisters

Зняти ностальгійний відеокліп Анну та Ангеліну надихнула атмосфера Києва під час війни минулого літа, коли вони вперше повернулись додому з Польщі.

Тоді, гуляючи містом, ми побачили пари, що танцювали під акомпанемент музикантів на Володимирській гірці… Це було потужним враженням, бо, мабуть, саме так усе відбувалося і в повоєнні часи, лише 78 років тому, коли у мешканців столиці були свіжими спогади про окупацію Києва, — додали The Alibi Sisters.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
photo_2022-12-29_13-46-26.jpg - Ольга Соломаха
Твій персональний гід найактуальнішими та найцікавішими новинами Києва. Зі мною ти першим дізнаватимешся про головне в усіх сферах столичного життя.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації