У Києві два місяці прибиратимуть стихійні звалища та проводитимуть толоки

У Києві два місяці прибиратимуть стихійні звалища та проводитимуть толоки Фото: kyivcity.gov.ua

У столиці до 20 травня триватиме весняний двомісячник з благоустрою, в межах якого проходитимуть толоки та ліквідують стихійні звалища. Про це розповіли у пресслужбі КМДА. 

Зокрема, приберуть ті стихійні звалища та локації, на стан яких скаржилися жителі столиці. У тому числі території, за які відповідальні приватні компанії, тож їх планують також залучити до наведення ладу у місті.

У КМДА кажуть, що в умовах війни більшість коштів спрямовують на оборону країни та підтримку військових, але навіть з обмеженими ресурсами питання чистоти та порядку у Києві має бути пріоритетним. Насамперед мова про наведення ладу на магістральних вулицях з посиленим трафіком.

Я говорю про "хронічно" занедбані локації, де з різних причин немає власника або власник недбало ставиться до своїх господарських обов'язків. Так не повинно бути. Наводити лад будемо спільними зусиллями, залучаючи відповідальних посадових осіб, підприємства, установи, організації тощо, — зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Районні адміністрації мають перелік локацій, які найбільше потребують наведення там ладу. Пізніше міська влада окремо повідомить про дати, розташування й деталі загальних толок.

За результатами місячника складуть рейтинг районів за чистотою — оцінки формуватимуть на основі виконаної роботи. Також врахують санітарний стан зелених насаджень, усунення аварійних або пошкоджених елементів (особливо на дитячих і спортивних майданчиках), наявність розкиданого сміття, вчасне та регулярне вивезення відходів тощо.

Нагадаємо, нещодавно у Києві провели толоки на байдарках. Комунальники та волонтери розчистили територію озера Жандарка у Дарницькому районі та Галерної затоки у Голосіївському районі. 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації