У Києві не працюють понад 250 електронних табло на зупинках: в чому причина
У Києві не працюють електронні табло. Фото:
У Києві не працює щонайменше 257 електронних табло на зупинках громадського транспорту. Про це йдеться у відповіді КП "Київпастранс" на запит LB.ua.
З них 21 табло перебуває на балансі "Київпастрансу", а ще 236 були встановлені в межах інвестиційного конкурсу, проведеного у 2016 році. За даними підприємства, на балансі "Київпастрансу" перебуває 21 несправне табло на 10 зупинках. З них 19 наразі неможливо під’єднати до іншого джерела електроживлення, ще два табло перебувають у ремонті.
Непрацюючі табло розташовані на таких зупинках:
- ст. м. "Теремки" (одне табло);
- вул. Володимирська (три табло);
- ст. м. "Політехнічний інститут" (три табло);
- ст. м. "Палац Спорту" (три табло);
- вул. "Басейна" (два табло);
- "Майдан Незалежності" (автобусна зупинка — два табло, тролейбусна — одне табло);
- ст. м. "Хрещатик" (два табло) та "ЦУМ" (два табло).
- Ще два електронні табло на зупинці "Парк відпочинку" наразі ремонтують.
Найбільше несправних табло, встановлених у межах інвестиційного конкурсу, зафіксували:
- у Деснянському районі — на 46 зупинках;
- у Дніпровському районі — 38 зупинок;
- у Солом'янському — 31;
- у Голосіївському — 28;
- в Оболонському — 24;
- у Подільському — 22;
- у Святошинському — 20;
- у Дарницькому — 18;
- у Шевченківському —17;
- у Печерському — 13.
Наразі у "Київпастрансі" не уточнюють, коли всі інформаційні табло вдасться повернути до роботи.
Нагадаємо, що на лівому березі Києва діють екстренні відключення світла. А також Укренерго попереджає про відключення електроенергії влітку.