У Київській області з'явилася алея пам'яті загиблих льотчиків і штурмовиків
![У Київській області з'явилася алея пам'яті загиблих льотчиків і штурмовиків](/media/%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%8F_%D0%B3%D0%B5%D1%80%D0%BE%D1%97%D0%B2_%D0%B2%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B2.jpg)
У центрі міста Васильків з'явився новий меморіальний об'єкт — алея Героїв-захисників Батьківщини. На площі встановили фотографії військових, які загинули, захищаючи Україну.
![](/media/ckeditor_uploads/2023/09/16/1_VKktNWV.jpg)
Серед бійців, пам'ять яких увіковічнили у Василькові, — відважні військовослужбовці авіаційних підрозділів повітряного командування "Центр". Від 24 лютого 2022 року вони поклали на свої плечі чи не найважчий тягар — захист неба України.
Їхня звитяга безцінна. Про неї має пам'ятати кожен. Адже хлопці житимуть в наших думках і серцях, доки ми згадуватимемо їхній подвиг! — пише бригада тактичної авіації Василькова.
На алеї Героїв також розмістили світлини загиблих бійців 128-ї Закарпатської гірсько-штурмової бригади. Вони загинули 26 лютого 2022 року під час оборони Василькова.
Подвиг закарпатських штурмовиків планують увіковічнити ще й меморіальною дошкою.
На місці загибелі, а саме на вулиці Декабристів, плануємо відкрити меморіальну дошку цим хлопцям, нашим мужнім Захисникам. Увіковічнити їхню пам'ять саме на території нашої громади — наш святий обов'язок! — пише мер Василькова Наталія Баласинович.
Раніше "ТиКиїв" писав, що у столиці відкрили виставку "Розстріляна свобода слова". В її основу заклали свідчення українських журналістів про воєнні злочини російських окупантів. Серед експонатів виставки можна побачити особисті речі загиблих журналістів. Де та як довго працюватиме виставка — дізнавайся за посиланням.