У КНУ ім. Шевченка частково заборонили користуватись Telegram

У КНУ ім. Шевченка частково заборонили користуватись Telegram Фото: facebook.com/kyiv.university

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка частково заборонили користуватися месенджером Telegram. Про це повідомив Студентський парламент університету та підтвердив Інститут масової інформації.

Наказ про обмеження використання Telegram для співробітників КНУ підписав ректор Володимир Бугров. Він набере чинності з 11 листопада для працівників закладу. Зокрема месенджер не можна буде використовувати по роботі.

У Студпарламенті кажуть, що для студентів Telegram є "одним із найзручніших каналів для швидкого обміну інформацією". Тому вони продовжать вести комунікацію та розповідати про результати своєї діяльності в цьому месенджері.

Згідно з текстом наказу, який опублікувала ГО "Червоний Губер", у КНУ заборонять встановлювати та використовувати Telegram на усіх робочих пристроях та пристроях співробітників. Також його більше не будуть використовувати у комунікаціях, мають припинити використання усіх облікових записів і ботів  та прибрати посилання на них зі свого сайту. Центр комунікації університету має знайти альтернативні платформи для комунікації.

Також столичні Telegram-канали повідомляють, що у гуртожитках КНУ мережа Wi-Fi не підтримує роботу цього месенджера. Цю інформацію Інституту масової інформації підтвердили на Facebook-сторінці університету.

Зазначимо, що про обмеження Telegram в Україні говорять вже давно. А у вересні цього року Рада національної безпеки та оборони України видала рекомендації обмежити використання месенджера для листування зі службовою метою та на службових пристроях.

Нагадаємо, на сайті петицій до Кабінету міністрів створили звернення, у якому просять заборонити запрошувати екстрасенсів та інших представників псевдонаукових езотеричних течій в ефір телемарафону "Єдині новини".

Читай також: "Що буде з акаунтами померлих людей у соцмережах?"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації