У Львові запустили 5G: подробиці

У Львові запустили 5G: подробиці Ілюстрація: Freepik

У Львові запустили пілотний 5G. Такий стандарт зв'язку запрацював в Україні вперше. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

5G запрацював у центрі Львова. Завдяки цьому мешканці та гості міста зможуть користуватися мобільним інтернетом, швидкість якого близько 500 Мбіт/с на абонента.

Львів стає технологічною лабораторією, яка допоможе нам відпрацювати всі технічні моменти перед національним запуском. Місто має один із найвищих показників проникнення 5G-ready смартфонів в Україні. Наразі у Львові збудовано 20+ базових станцій 5G, — сказав Федоров.

У січні 5G запрацює в Бородянці, у лютому — в Харкові, а згодом і в інших містах України.

Читай також: "У Мінцифри повідомили, коли запрацює національна ШІ-інфраструктура"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Відсьогодні у Києві курсують нові сучасні низькопідлогові тролейбуси та автобуси: що в них особливого - 412x412
Новини

Юлія Любченко

Відсьогодні у Києві курсують нові сучасні низькопідлогові тролейбуси та автобуси: що в них особливого

У Карпатах молода пара врятувала двох осиротілих ведмежат: що з ними зараз - 412x412
Новини

Юлія Любченко

У Карпатах молода пара врятувала двох осиротілих ведмежат: що з ними зараз

Дах Успенського собору на території Києво-Печерської Лаври повністю законсервовано: фото - 412x412
Новини

Юлія Любченко

Дах Успенського собору на території Києво-Печерської Лаври повністю законсервовано: фото

У Печерському районі Києва майже на місяць обмежать рух транспорту: в чому причина - 412x412
Новини

Юлія Любченко

У Печерському районі Києва майже на місяць обмежать рух транспорту: в чому причина

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації