У межах будівництва Подільсько-Воскресенського мосту зводять тунель: як просуваються роботи
![У межах будівництва Подільсько-Воскресенського мосту зводять тунель: як просуваються роботи](/media/%D0%B1%D1%83%D0%B4%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%82%D0%B2%D0%BE_%D1%82%D1%83%D0%BD%D0%B5%D0%BB%D1%8E.jpg)
У Києві триває будівництво другої черги Подільсько-Воскресенського мосту в напрямку просп. Романа Шухевича. Ця частина проєкту передбачає будівництво тунелю під залізницею та під'їзної дороги, що з'єднає міст із Троєщиною.
Зараз тривають активні роботи з будівництва тунелю під залізницею. Їх виконують будівельники компанії Autostrada. Як просуваються роботи, розповіли на офіційній сторінці компанії в фейсбуці.
![У межах будівництва Подільсько-Воскресенського мосту зводять тунель — фото](/media/ckeditor_uploads/2024/04/03/1_w0YGCtS.jpg)
Тунель проходитиме під залізничним полотном між Русанівськими та Воскресенськими Садами, поряд зі станцією міської електрички "Троєщина-2". Його довжина становитиме 90 метрів.
Будують тунель відкритим способом. Вже влаштовано насип, обмежений огорожею, та триває робота з влаштування паль для майбутніх стін тунелю. Будівництво проходитиме у два етапи, щоб не зупиняти рух поїздів залізницею.
![У межах будівництва Подільсько-Воскресенського мосту зводять тунель — фото](/media/ckeditor_uploads/2024/04/03/2_Bgev3e5.jpg)
Тунель сполучить з'їзд з Подільсько-Воскресенського мосту з новою дорогою під розворотним кільцем троєщинського швидкісного трамвая. Роботи з облаштування дороги проходять паралельно. Будівельники почали встановлювати монолітний бетон для зведення підпірних стін, які відмежують дорогу до тунелю від трамвайних колій.
Загалом на будівництві другої черги Подільсько-Воскресенського мосту залучено понад 200 працівників та понад 50 одиниць спецтехніки.
![У межах будівництва Подільсько-Воскресенського мосту зводять тунель — фото](/media/ckeditor_uploads/2024/04/03/4.jpg)
Раніше "ТиКиїв" писав, що у столиці мають трансформувати простір біля Арки свободи українського народу. Детальніше про це читай тут.