У парку "Межигір'я" відкрили екоялинку, прикрашену саморобними прикрасами та їстівними іграшками
У парку-пам'ятці "Межигір'я" відкрили екологічну ялинку, прикрашену handmade-іграшками з природних матеріалів і годівничками для птахів та тварин. Про це розповіли у пресслужбі парку.
У свій перший зимовий сезон роботи у статусі державного парку "Межигір'я" вирішило зробити акцент на зменшенні використання пластику при декоруванні на різдвяно-новорічні свята та на важливості піклуватися про птахів та тварин взимку.
Перед відкриттям екоялинки провели майстер-клас з виготовлення екологічних ялинкових іграшок та їстівних іграшок-годівничок для птахів і тварин. Учасники майстер-класу, діти та дорослі, власноруч виготовили екологічні різдвяні прикраси та особисто прикрасили ними головну ялинку "Межигір'я".
Загалом же на створення екоіграшок пішло близько двох тижнів. Працівники парку змайстрували 350 прикрас з мішковини, сіна, міскантусу, катальпи, рогозу, соняшникового насіння, ягід горобини, пшениці, подрібненої кукурудзяної крупи та желатину.
Також "Межигір'я" виступило з ініціативою запровадити Всеукраїнський день різдвяної екоіграшки-годівнички. Там пропонують щороку 12 грудня проводити заходи з популяризації подібних різдвяно-новорічних іграшок, виготовлених власноруч. Цей день має продемонструвати українцям, як святкування новорічних свят може стати екологічно відповідальним і корисним для довкілля.
У парку кажуть, що використання природних матеріалів та їстівних прикрас на деревах сприятиме створенню гармонії між святковою традицією та збереженням навколишнього середовища.
Впродовж грудня фахівці "Межигір'я" проводитимуть майстер-класи із виготовлення екоіграшок та іграшок-годівничок для дорослих і дітей. Кожен учасник екскурсій зможе власноруч навчитися робити такі ялинкові прикраси, щоб нагодувати птахів у холодну пору.
Раніше "ТиКиїв" розповідав, скільки цьогоріч коштують ялинки та сосни на офіційних ялинкових ярмарках столиці. На цих локаціях продають сертифіковані новорічні дерева, вирощені на спеціальних плантаціях лісових господарств.
Читай також: "Відкрили виставу, де можна побачити, як Київ святкував Різдво та Новий рік у ХІХ-XX століттях: фото"