У церкві на Подолі музикант грав на залишку російської ракети

У церкві на Подолі музикант грав на залишку російської ракети Скріншот із відео Романа Григоріва

Український композитор Роман Григорів зіграв свої твори на залишку ракети реактивної системи залпового вогню БМ-27 "Ураган". Музикант перетворив ракету на музичний інструмент, на якому зіграв основну тему композицій. 

Музичний перформанс відбувся в Андріївській церкві на Подолі. Роман Григорів грав у супроводі оркестру "Київська камерата". Разом вони виконали три музичні твори — HÖLLENPFEILSTIMME, Vox Humana та LANGSAM — 9M27K. 

Виступ зняв на відео колега Романа Григоріва — Ілля Разумейко. Свою гру Григорів назвав "ритуалом очищення".

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

У застосунку "Київ Цифровий" може з'явитися цифрова "Картка киянина": що відомо - 412x412
Новини

Юлія Любченко

У застосунку "Київ Цифровий" може з'явитися цифрова "Картка киянина": що відомо

Щоденник загиблої Катерини Савенко з Маріуполя про російську облогу міста, видали окремою книгою: що відомо - 412x412
Новини

Юлія Любченко

Щоденник загиблої Катерини Савенко з Маріуполя про російську облогу міста, видали окремою книгою: що відомо

У віці 64 років пішов з життя український режисер, продюсер і сценарист Бата Недич - 412x412
Новини

Юлія Любченко

У віці 64 років пішов з життя український режисер, продюсер і сценарист Бата Недич

У Дії обрали поштову марку до Дня Незалежності: яка робота перемогла - 412x412
Новини

Юлія Любченко

У Дії обрали поштову марку до Дня Незалежності: яка робота перемогла

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації