У застосунку "Київ Цифровий" можна відправити привітання випадковій людині: як це працює

У застосунку "Київ Цифровий" можна відправити привітання випадковій людині: як це працює Скриншот відео "Київ Цифровий"

У міському застосунку "Київ Цифровий" запустили функцію "Таємний поштарик", яка дозволяє відправити віртуальні листівки з новорічними привітаннями іншим користувачам.

Особливість такого привітання у тому, що користувач не обиратиме, кому його відправити. Віртуальну листівку отримає випадкова людина.

Як стати Таємним поштариком:

  • Зайти у застосунку "Київ Цифровий" в розділ "Міські сервіси";
  • Обрати сервіс "Таємний поштарик" → "Створити поштівку";
  • Вибрати святковий псевдонім;
  • Відправити привітання з двох-трьох речень українською мовою. 

Листівку отримає випадковий адресат. Ним може стати військовий, волонтер, гість з іншого міста або хтось із сусідів. Користувачі, які відправлять поштівку, також отримають привітання від Таємного поштарика з побажанням, святковою музикою та малюнками українських ілюстраторів.

Усі листівки перевірятимуть "цифрові помічники". Тому користувачів просять не шкодувати побажань та зважувати слова, адже отримувачем може стати дитина. Кількість поштівок не обмежена, проте користувачів просять відправляти не більше 10 у день. Скористатися сервісом можна буде до 14 січня.

Також отриманим привітанням можна буде поділитися у соцмережах, натиснувши відповідну кнопку на листівці. Серед користувачів, які це зроблять та додадуть хештег #kyivdigital, розіграють теплі аксесуари від крамниці "Києва Цифрового".

Нагадаємо, напередодні у застосунку "Київ Цифровий" стартувало опитування "Як ви відчуваєте себе в Цифровому". Його результати допоможуть визначити напрям розвитку головного міського застосунку у 2025 році.

Читай також: "У "Дії" з'явилось електронне пенсійне посвідчення: паперове тепер можна не оформлювати"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації