Українська гра про містичну Гуцульщину зібрала майже 57 тисяч доларів на Kickstarter

Українська гра про містичну Гуцульщину зібрала майже 57  тисяч доларів на Kickstarter Фото: playua.net

Настільна гра "Арідник" від львівської студії boardova зібрала на краудфандинговій платформі Kickstarter майже 57 тисяч доларів.

Україномовна версія гри за мотивами однойменного мальопису від UA Comix вийшла у 2024 році. У березні творці анонсували вихід англомовної версії й саме для неї запустили кампанію на Kickstarter. Заплановану суму у 10 тисяч доларів вони зібрали лише за кілька годин, а менш ніж за тиждень проєкт підтримали на майже 57 тисяч.

Як розповіли "Еспресо.Захід" у студії boardova, сюжет гри оснований на праці Володимира Шухевича "Гуцульщина" та історіях про гуцульських духів. Гравцям потрібно провести свою отару овець через гори та полонини, де вони зустрічають духів Карпат. 

У коробці гри — понад 100 карт з яскравими ілюстраціями від художниці Людмили Самусь, а також дерев'яні фігурки духів та вівчарів та ігрове поле.

Фото: boardova.com

Окрім англомовної адаптації, творці гри планують оновити українське видання та випустити три окремі доповнення. Кожне з них додасть новий досвід в ігрову механіку та розширить можливості для гравців.

Фото: boardova.com

Гуцульщина та її традиції, які вдалось зберегти, попри всі заборони, стала чудовим натхненням для цієї цілі. Та коли про гру почали говорити "поза бульбашкою" настільного світу, ми зрозуміли, що ця гра може стати точкою дотику і знайомства з власним корінням для української діаспори, — каже власник boardova Жолудь Добровольський.

За його словами, більшість людей, які підтримали гру на Kickstarter, мають українське коріння і хочуть зіграти зі своїми родинами чи друзями. Проте є й багато тих, хто мало що знає про українську культуру та хочуть познайомитись із нею через цю гру.

Кампанія на Kickstarter триватиме до 11 квітня. Підтримати її можна з будь-якої точки світу.

Читай також: "Збирай друзів: 5 настолок українською для великих і маленьких компаній"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації