Укрзалізниця влаштує ретротур найдовшою вузькоколійкою Європи: як потрапити

Укрзалізниця влаштує ретротур найдовшою вузькоколійкою Європи: як потрапити Фото: Олег Заблудовський/Facebook

Цієї суботи, 10 травня, Укрзалізниця влаштує черговий ретротур Гайворонською вузькоколійкою. Про це повідомили у пресслужбі компанії.
 
Гості відправляться у подорож найдовшою вузькоколійною залізницею Європи на ретропоїзді під тягою найстарішого робочого паротяга в Україні, побудованого у 1938 році. На них чекають мальовничі краєвиди українського Поділля, гарячий обід на березі Південного Бугу, розважальна програма від Гайворонської громади та благодійні ярмарки на підтримку ЗСУ на вокзалах у Гайвороні та Бершаді.

Ретропоїзд здійснить поїздку за маршрутом Гайворон – Бершадь, Гайворон – Хащувате та назад. Загальна протяжність маршруту — майже 80 км. У складі поїзда курсуватимуть пасажирські вагони Pafawag польського виробництва кінця 1950-х років, радянські пасажирські вагони типу ПВ-40, побудовані у 1982 році, та кілька вантажних вагонів. 

Придбати квитки на ретротур можна у мобільному застосунку чи на сайті Укрзалізниці, а також у касах вокзалів. Слід шукати поїзди сполученням:

  • №961 Гайворон — Бершадь;
  • №962 Бершадь — Гайворон;
  • №854 Гайворон — Хащувате;
  • №853 Хащувате — Гайворон. 

Вартість квитка на ретропоїзд в одному напрямку становить 135 грн для дорослих і 102 грн для дітей до 14 років.
 
Також для зручності гостей Укрзалізниця призначає безпересадкові причіпні вагони сполученням Київ – Гайворон та Львів – Гайворон. Відправлення поїздів з Києва та Львова — ввечері 9 травня, назад з Гайворона — увечері 10 травня. Квитки на трансфер можна купити також у застосунку та на сайті Укрзалізниці.

Для замовлення екскурсії до краєзнавчого музею та містом слід телефонувати за номером (067) 696-51-07. 

Читай також: "На Київській дитячій залізниці відкрили 72-й сезон: фото"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації