В Україні запустили аналог Booking для бронювання будиночків на природі

В Україні запустили аналог Booking для бронювання будиночків на природі Фото: Unsplash

В Україні запустили сервіс hutshub — першу платформу онлайн-бронювання будиночків на природі. Про це пише Delo.ua.

Платформа функціонує за принципом Booking та Airbnb, однак займає окрему нішу — приватні будиночки на природі для відпочинку від міської метушні.

На сайті hutshub можна обрати локацію, дати бронювання та кількість гостей, і сервіс підбере будиночки, які відповідають цим критеріям. Також є різноманітні фільтри, які допомагають знайти саме те помешкання, яке цікавить користувача.

У кожного будиночка є своя сторінка з інформацією, фото та відгуками попередніх гостей. Забронювати та оплатити житло можна прямо на платформі.

Скриншот hutshub.com

У команді проєкту кажуть, що понад півтора року hutshub працював у форматі лістингу — більше як каталог, ніж сервіс бронювання. Останні пів року тривала активна розробка, тестування продукту та підключення функціоналу для власників будинків.

На початку березня 2025 ми запустили додаток (наразі для власників, в планах — також для мандрівників), а 20 березня підключили оплати. Це можна вважати запуском hutshub як повноцінної платформи, яка за своїм функціоналом може конкурувати з Airbnb та Booking, — зазначають у команді.

Кожен будинок на hutshub пройшов верифікацію і приєднаний до еквайринг-сервісу. На наступному етапі команда планує об'єднати на платформі 1500 об'єктів на ринку заміської нерухомості. 

Для власників будиночків сервіс пропонує синхронізацію різних календарів в одному місці, можливість встановити гнучкі правила бронювання, послуги реклами тощо. Комісія для власників за бронювання — 10%, перших 5 бронювань — безплатно. З орендарів платформа бере невеличкий сервісний збір за обробку транзакції.

Читай також: "Ринок-шайба на Солом'янці може стати об'єктом культурної спадщини"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації