В Україні запустили інструмент, який допомагає краще спілкуватися під час війни: як він працює

Засновники проєкту "Як ти, брате?" запустили GPT "Як ти, брате?". Це спеціальний інструмент, що допомагає українцям краще спілкуватися у складних життєвих, службових і бойових умовах.
Засновник проєкту Антон Семенов розповів, що GPT створено на базі унікального досвіду, зібраного проєктом під час повномасштабної війни.
Це не теоретичний довідник, а практичний, живий голос підтримки, який допоможе впоратися з найскладнішими ситуаціями й може розробляти окремі алгоритми й пам'ятки, — сказав він.

Що вміє GPT "Як ти, брате?"
- дає конкретні поради, як говорити в складних ситуаціях: після втрати, під час напруги, конфлікту чи взаємного нерозуміння;
- створює інструкції, алгоритми, пам'ятки, надає готові формулювання;
- орієнтований як на особисту, так і на організаційну комунікацію;
- працює українською мовою на основі власної бази знань — понад 50 посібників, лекцій і прикладів з досвіду волонтерів, військових, психологів, керівників.
Засновники проєкту зазначають, що це не просто GPT, а голос, який говорить з урахуванням українського контексту, сучасних втрат, реального болю й викликів. Він не знеособлює ситуацію, а говорить по-людськи; не заглиблюється у філософію, а дає практичну дію; базується не на теорії, а на досвіді тисяч людей.
GPT "Як ти, брате?" створено в першу чергу для волонтерів, ветеранських ініціатив, військових, службовців, психологів, керівників, HR-фахівців. Також він буде корисний для тих, хто працює з людьми у стані втрати, виснаження або кризи та тих, хто хоче підтримати своїх близьких.
Посилання на GPT надається індивідуально. Щоб отримати доступ до GPT "Як ти, брате?", звертайся до Антона Семенова: [email protected], +38 095 503 0665.