Відомі журналістки запустили подкаст про життя українців в умовах війни

Відомі журналістки запустили подкаст про життя українців в умовах війни Зображення: подкаст "Коли все має значення"

Журналістки Наталія Гуменюк та Ангеліна Карякіна запустили подкаст "Коли все має значення" про життя українців в умовах війни. Про це пише "Детектор медіа".

Ведучі подкасту вестимуть інтелектуальні бесіди про життя під час війни, мотивацію захищати свою країну та формування нової української ідентичності.  Також авторки поділяться роздумами українців про долю країни та свою ідентичність, зібраними у робочих поїздках, та думками відомих світових інтелектуалів на цю тему.

Зараз є час, коли Україна відкрилася світу. Ми готові сприймати інший досвід ширше і глибше. Велика війна все одно зробила людей більш емпатичними. Ми можемо більше порівнювати себе з іншими. Або нам потрібен цей чужий досвід, або треба пояснення, як думають про Україну і на що це впливає, — каже Наталія Гуменюк.

 

Випуски подкасту виходитимуть на платформах YouTube, Soundcloud, Spotify, "НВ Подкасти" та Megogo.

Довідка. Наталія Гуменюк — журналістка та репортажистка, спеціалізується на міжнародних подіях та висвітленні конфліктів. Пише для The Guardian, The Washington Post, The Rolling Stone, Die Zeit, The Atlantic. Була співзасновницею та очолювала Громадське телебачення і Hromadske International. Є авторкою кількох документальних фільмів і книг. 

Ангеліна Карякіна — журналістка та медіаменеджерка. Висвітлювала Революцію гідності й російську агресію на сході України для Euronews. Працювала головною редакторкою Громадського. Займалась створенням мультимедійної служби новин Суспільного, згодом працювала головною продюсеркою інформаційного мовлення.

Нагадаємо, фронтмен рок-гурту "Друга ріка" Валерій Харчишин запустив благодійний ютуб-проєкт з відбудови житла. Його мета — на власному прикладі показати, що відбудувати зруйноване житло реально, та зібрати кошти на благодійність.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації