Вже сьома петиція з вимогою не зупиняти транспорт під час тривог набрала голоси

Вже сьома петиція з вимогою не зупиняти транспорт під час тривог набрала голоси Фото: "ТиКиїв"

Вже сьома петиція до влади Києва з вимогою скасувати зупинку наземного громадського транспорту під час повітряних тривог набрала необхідну для розгляду кількість підписів.

Автор звернення, Максим Потапенко, пише, що поки у столиці під час тривог зупиняють увесь муніципальний наземний транспорт, то маршрутки, таксі та приватні авто продовжують возити пасажирів. Така ситуація, на його думку, призводить до того, що муніципальний транспорт занепадає, бюджет міста втрачає кошти, а кияни не тільки запізнюються на навчання чи роботу, а й витрачають більше грошей на пересування містом.

Київ вже добре прикритий ППО, в місто повернулося дуже багато людей і тривог стало менше! Годі вже годувати приватних перевізників і грати в їхніх інтересах — час подумати про киян та гостей міста, — пише автор петиції.

Він додає, що Київ — єдине в Україні місто, де громадський транспорт зупиняється під час повітряних тривог. Та вимагає "зупинити цю ганебну практику в інтересах маршруток".

Тепер, коли петиція набрала понад шість тисяч підписів, її має розглянути столична влада. Попередні шість звернень з аналогічною вимогою у КМДА відхилили.

Своє рішення не скасовувати зупинку громадського транспорту під час тривог влада Києва раніше пояснила тим, що не бажає брати на себе відповідальність за життя та здоров'я пасажирів у разі, якщо вони постраждають під час російської атаки.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації