Як це – створити бренд чоловічих костюмів та зробити його найкращим?

Поділитися

Як це – створити бренд чоловічих костюмів та зробити його найкращим?

Як це – створити бренд чоловічих костюмів та зробити його найкращим? Фото з особистого архіву Катерини Возіанової

Вона створила чоловічий бренд одягу, який закохав у себе не тільки українського покупця, але й став впізнаваним за межами України. Катерина Возіанова, засновниця Indposhiv Bespoke House, розповіла ТиКиїв про зміни в команді бренду та відновлення робочих процесів під час повномасштабної війни, про закупку тканин, джерела натхнення для нових колекцій та чоловічий гардероб.

Що змінилося у вашій діяльності та особистому житті з початком великої війни?

Це дуже масштабне запитання, але я відповім на нього коротко: змінилося все, тому що змінилася я.

Фото з особистого архіву Катерини Возіанової
З Instagram Катерини Возіанової

Чи припиняло виробництво роботу в перші дні війни? Як виконувалися замовлення?

Ми не працювали два перші тижні після вторгнення. Потім поступово люди, які залишились в Києві, почали виходити на роботу. Це було потрібно не для того, щоб зробити якийсь результат, а щоб не з’їхати з глузду вдома.

Офіційно ми відкрили двері ательє 18 квітня. В нас було багато замовлень, які ми отримали ще до повномасштабної війни. Тому як тільки виробництво відновило роботу, перш за все почали з них.

Створювати ескізи та відкрити магазин нелегко, але ще складніше, мабуть, зібрати команду професійних кравчинь та конструкторів. Чи зменшився штат працівників тепер та чи вплинуло це на якість виготовлених товарів?

Від нас поїхало близько 25% нашого колективу – здебільшого працівники виробництва. Це дуже прикро, адже кожного професіонала ми шукали роками й кожен був нашим скарбом. А частина команди пішла воювати в ЗСУ.

Indposhiv

​​​​Instagram Indposhiv

Поступово ми відбудовуємо організацію та набираємо нових працівників, але це непростий процес, бо дуже багато фахівців залишили країну. А компромісів в якості ми допускати не можемо. Саме тому в нас зараз відкрито багато вакансій, переважно на виробництві. 

Нині виникають труднощі з логістикою. Де ви купуєте тканини та чи вдається зараз відвідувати виставки матеріалів?

Всі 13 років ми працювали з тканинами з Англії та Італії, а фурнітуру та прикладні матеріали закуповували по всьому світу. Зараз продовжуємо завозити тканини з тих самих країн, але це займає вдвічі більше часу.

На виставки зараз не їздимо, адже ще до війни налагодили процес доставлення семплів і каталогів в Київ.

Наразі існує неймовірна кількість конкурентів, які хочуть створити щось особливе та виділитися. Як вам вдається успішно розвивати справу?

Я продовжую свою справу, тому що вірю в актуальність нашої місії. Ми робимо чоловіків впевненішими в собі завдяки бездоганному гардеробу.

А стосовно конкурентів, то, чесно кажучи, в нас їх не так багато, а з війною стало ще менше. Також я впевнена, що на ринку місця вистачить усім, головне – якісно робити свою справу.

Indposhiv
З Instagram Катерини Возіанової

Що надихає вас на створення нових колекцій?

До війни ми майже щороку їздили на виставку Pitti Uomo до Флоренції. Це найбільша виставка чоловічого стилю у світі, суцільне натхнення, починаючи від стрітстайлу до безпосередньо колекцій, які презентуються. До того ж перед початком розробки колекції ми проглядаємо всі покази з тижнів моди. Наш дизайнер робить для нас вибірку найбільш актуальних тенденцій, це і є початком роботи.

Ну і, звичайно, дуже часто звертаємось до архівів. Наприклад, при створенні лінійки  Military ми надихалися фотоархівами із зображенням чоловіків часів Першої та Другої світової війни.

Чим особливий ваш бренд та який портрет клієнта компанії?

Мені здається, особливість бренду – це складний багатоповерховий мікс бездоганної якості, точного крою, гарного сервісу та любові до наших клієнтів. Ми ніколи не женемося за найновішими трендами й завдяки цьому створили бренд класичного, але сучасного одягу. 

Що стосується клієнтів, то я завжди кажу, що працюємо ми з найкращими чоловіками нашої країни. Війна це вкотре довела.

Що потрібно вдягнути чоловікові, щоб мати стильний і привабливий вигляд?

По перше, те, в чому він почувається впевнено. По-друге, я б радила завжди вдягати хоча б один елемент гардероба з класики: піджак, сорочку, класичні штани. Якщо все разом – навіть краще. 

Які найактуальніші тренди чоловічого гардероба?

Military.

Indposhiv
Instagram Indposhiv

Особливість чоловічого стилю в поєднанні з Indposhiv?

Сучасна класика з бездоганним кроєм.

Чи підтримує зараз держава існування малого та середнього бізнесу?

Держава воює з дуже потужним ворогом і перемагає. Завдяки цьому малий та середній бізнес мають змогу працювати. Тому, звичайно, підтримує. 

Ви вдавалися до волонтерської діяльності?

Так, я періодично роблю збори для ЗСУ. Нещодавно порахувала, що зібрала майже мільйон. 

Бренд Indposhiv в майбутньому – це ...

Чоловічий бренд № 1 в Україні.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_3617.jpeg - Viktoriia Holovach
Редакторка ТиКиїв, закохана у Київ, у його ритм та красу. Люблю розповідати про місто через голоси його мешканців.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації