Спецпроєкт "Понаїхали!". Арсен Мірзоян: "Київ — це любов з першого погляду"

Спецпроєкт "Понаїхали!". Арсен Мірзоян: "Київ — це любов з першого погляду" Фото: пресслужба Арсена Мірзояна

Хтось із нас народився киянином, а хтось став ним. "Бути киянином" — це про стан душі та мислення, а не рядок реєстрації в паспорті. До 1542-го дня народження Києва ми підготували серію інтерв'ю із зірками українського шоубізнесу, які переїхали до столиці з інших міст. Наш наступний герой — Арсен Мірзоян (46) — співак, автор пісень, заслужений артист України, волонтер. Арсен родом із Запоріжжя.

Фото: пресслужба Арсена Мірзояна

"Київ — це любов з першого погляду, я завжди сприймав його як місто можливостей. Ідею про те, що це не лише любов, але й важка праця, мені постійно вкладав у мозок мій друг, лідер гурту "Тартак" Сашко Положинський. Він попереджав, що треба буде ризикнути усім і гарантій ніяких не буде. 

Здається, столиця прийняла мене з першого ж дня. Я одразу відчув, що мої мрії живуть саме тут, у Києві, це вселяло надію... А вірити в себе допомагали нові знайомства і розуміння того, що іншого шляху вже немає. 

Фото: пресслужба Арсена Мірзояна

Я приїхав із Запоріжжя на відбірковий етап фестивалю "Перлини Сезону". Там я і познайомився з Положинським. Він був у складі журі. Враження, звісно, незабутні! І хоча я залишився не дуже задоволений результатом, але це було краще, ніж нічого не робити. Це був виклик і аж ніяк не розчарування! В мені з'явилась здорова злість, мотивація доводити свою компетенцію. І далі, після кожної поразки, я казав: "I'll be back!". Я був на 120% впевнений, що це мій шлях і ніяк інакше. 

З Сашком Положинським. Фото: пресслужба Арсена Мірзояна

Труднощі були, але мені допомагали друзі. Це був рок-н-рол! Я — молодий, невибагливий, енергії вистачало… Не вистачало трохи грошей. (Посміхається). Трохи — це близько моєї тодішньої заробітної плати за рік на заводі "Запоріжсталь", помноженої на три. Це так, для старту.

Фото: пресслужба Арсена Мірзояна

Кожна маленька перемога знецінювала будь-які труднощі. І це було в кайф! Трохи довелося попрацювати в різних жанрах. Особливо рятував stand up comedy. Хоча Положинський називав ті "пісеньки" дурнуватими — вони приносили неабиякі гонорари. І мої наполегливість, працьовитість підсилювали віру в мене в інших людях. А віра позбавляла сумнівів.

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко, 2011 рік, фото: пресслужба Арсена Мірзояна

Коли я вперше відчув, що в Києві я вдома, а не в гостях? Це сталося поступово і непомітно для мене. Багато друзів із Запоріжжя переїхали до столиці, дуже багато... А потім я зустрів Тоню, вона подарувала мені пречудову донечку Ніну, потім весілля, побут і voilà… 

Фото: пресслужба Арсена Мірзояна

До зустрічі зі співачкою Тонею Матвієнко Арсен був одружений, в нього є два сини від першого шлюбу — Влад і Артем. З Тонею Арсен одружився 2017 року та виховує спільну донечку Ніну, яка народилася 2016 року. 

Арсен Мірзоян з донькою Ніною на концерті. Фото: пресслужба Арсена Мірзояна

Що змінилося в мені після певного часу життя в Києві? Манера вдягатися, це скоріше більш пов'язано з професією, тут я відчув себе органічніше. Тобто прийти в такому прикиді на завод — не комільфо.

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко, фото: пресслужба Арсена Мірзояна

З часом я перестав їздити на метро, вже років 12 точно не був у підземці. Я інакше сприймаю відстані, тепер розумію, що з Печерська на Березняки можна і пішки пройтися — це не так далеко, як колись здавалося. 

У Києві здійснилися всі мої мрії! 

Фото: пресслужба Арсена Мірзояна

Якщо не точно цитувати Міка Джаггера: "Kyiv gave me everything I want". Тепер, як і раніше, все залежить лише від мене!  

Читай також: TAYANNA: "Київ навчив мене бути сильною, вільною і натхненною" 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Ola_FB.jpg - Ольга Безсонова
Головна редакторка "ТиКиїв". Любов до Києва та журналістики надихає мене бачити інфоприводи на кожному кроці. Вірю в силу слова та його здатність торкатися сердець нашої аудиторії.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації