Спецпроєкт "Понаїхали!". Нікіта Кісєльов: "У Києві всі звикли поспішати і запізнюватися"

Спецпроєкт "Понаїхали!". Нікіта Кісєльов: "У Києві всі звикли поспішати і запізнюватися" Фото: пресслужба Нікіти Кісєльова

Хтось з нас народився киянином, а хтось став ним. "Бути киянином" — це про стан душі та мислення, а не рядок реєстрації в паспорті. До 1542-го дня народження Києва ми підготували серію інтерв'ю із зірками українського шоубізнесу, які переїхали до столиці з інших міст. Наш наступний герой — співак Нікіта Кісєльов (28), який перебрався до Києва з Черкас. 

"Я народився в Черкасах, втім уже у три роки переїхав до Києва. Столиця для мене стала справжнім домом. Дух та енергія міста захоплюють мене мало не щодня. Я впевнений, що всі, хто переїжджає сюди зараз, захоплюються цим драйвом.

Я швидко прийняв Київ, адже тут здійснювалися всі мої мрії та заповітні бажання. Саме в цьому місті я давав перші концерти та проживав найкращі моменти свого життя. Тут я знаходив друзів, навчався, займався музикою та проходив багато життєвих уроків. Київ справді виростив мене та зіграв вагому роль у формуванні мене як особистості. 

Фото: пресслужба Нікіти Кісєльова 

Найскладнішим періодом мого життя тут став початок повномасштабного вторгнення. Проте величне місто гордо вистояло та продовжує стояти, і ми, попри повітряні тривоги та відключення світла, пристосувалися до нових реалій. Я вірю, що, коли запанує мир на нашій землі, Київ ще більше розправить свої крила!   

Фото: пресслужба Нікіти Кісєльова 

Я помітив одну цікаву звичку киян, яку переймає більшість, коли переїжджають сюди: у шаленому темпі багато хто запізнюється та переносить зустрічі. Плани часто змінюються залежно від ситуації, тому всі звикли поспішати й не встигати бути вчасно, і суспільство це нормалізувало. Київ — велике місто, де в пікові години дуже важко доїхати кудись через затори, втім саме в цій атмосфері й відчувається масштаб нашої столиці, який раз і назавжди підкорив моє серце.

Фото: пресслужба Нікіти Кісєльова 

Рідні Черкаси займають особливе місце в моїй душі, яке я свято оберігаю разом зі спогадами про найрідніших людей у цьому місті.

Я навчився відчувати Київ, розуміти його настрій та характер й переймати його. У столиці я відчуваю себе вдома і нізащо не хочу покидати це місто неймовірної краси та чудових людей.

У Києві в мене є одна особлива мрія, яку я плекаю та роблю все, аби вона здійснилася найближчим часом. Я хочу зібрати великий концертний майданчик та зробити незабутнє шоу! Але зараз перш за все я мрію про Перемогу, щоб мільйони українців нарешті повернулися додому.

Читай також: Спецпроєкт "Понаїхали". Анатолій Анатоліч: "Для підкорення Києва мені знадобився один день"   

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
798d4edd-bc8a-41b5-bd57-70363302483c.jpg - Михайло Пилипчук
У ЗМІ з 2017 року. Закінчив Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Працюю журналістом, про Київ пишу вже понад 5 років, бо як його не любити. Інтереси: шоу-бізнес, фото, мистецтво, гастрономія.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації