Спецпроєкт "Понаїхали!". Анатолій Анатоліч: "Для підкорення Києва мені знадобився один день"

Спецпроєкт "Понаїхали!". Анатолій Анатоліч: "Для підкорення Києва мені знадобився один день" Фото: instagram anatoliyanatolich

Хтось з нас народився киянином, а хтось став ним. "Бути киянином" — це про стан душі та мислення, а не рядок реєстрації в паспорті. До 1542-го дня народження Києва ми підготували серію інтерв'ю із зірками українського шоубізнесу, які переїхали до столиці з інших міст. Наш наступний герой — Анатолій Анатоліч (39) — шоумен, телеведучий, відеоблогер, який перебрався до столиці з Кривого Рогу. 

Мої взаємини з Києвом я не назвав би важкою працею чи притираннями, бо до кінця не знаю, як ставиться до мене Київ, але я його дуже люблю. Можливо, це навіть нерозділене кохання, але точно любов.

Пригадую, що вперше я побував у Києві на фіналі Кубка України з футболу в кінці 1990-х, коли "Кривбас" приїхав грати з "Динамо Київ". 

Фото: пресслужба Анатолія Анатоліча 

А згодом  я приїхав у Київ шукати роботу. В перший день я потрапив під жахливу зливу, був брудний і мокрий, а вже наступного дня прийшов на "Хіт FM" і отримав своє місце праці в столиці — радіоведучого. Для підкорення Києва мені знадобився один день!

Взагалі-то я приїхав на співбесіду на Gala Radio. Я дістався метро з вокзалу і подався шукати радіостудію за мапою. Почався жахливий дощ, і вулиця була на реконструкції. Я йшов змоклий до нитки й думав: "Нічого собі, як мене приймає Київ!" А вже наступного ранку мені запропонували вести ранкове шоу на "Хіт FM". І так, за одну добу із мокрого кота я перетворився на ведучого культової легендарної програми "Happy Ранок".

Фото: з особистого архіву Анатолія Анатоліча 

Але мої перші кроки у Києві були непростими. Свого часу я орендував квартиру разом із товаришем, користувався громадським транспортом, заощаджував кожну копійку та вираховував, яку їжу зможу собі дозволити купити в супермаркеті, а яку — ні. Але це все одно був прекрасний період. Саме тоді я почав відчувати себе киянином. Це і було те саме підкорення столиці!

Фото: пресслужба Анатолія Анатоліча 

Київ мене не змінив. Мої діти — кияни, а я той самий криворізький хлопець, який одного разу опинився в неймовірному місці. І я за це вдячний долі.

 

Анатолій Анатоліч (справжнє ім'я Анатолій Анатолійович Яцечко) одружений з піарницею Юлією Бойко (більш відома як Юла). Подружжя виховує двох доньок: Алісу (04.07.2011) й Лоліту (28.03.2013) та сина Ніла (20.07.2021). 

Фото: з особистого архіву Анатолія Анатоліча 

Чи відчуваю я себе в Києві як удома? Так! Вперше відчув, що це мій дім після народження найстаршої доньки Аліси. Мені здається, вона мене зв'язала з цим містом. І тепер я теж трішки киянин.

Анатолій Анатоліч із дружиною Юлою. Фото: з особистого архіву Анатолія Анатоліча  

У Києві здійснилися мої мрії: я знайшов своє кохання, тут народилися мої діти, тут я реалізував себе як професіонал. Тому в мене залишається єдине бажання: щоб столиця була безпечною для кожного киянина і всі її жителі повернулися додому.

Читай також: Спецпроєкт "Понаїхали!". Гуморист Іван Люлєнов: "Навіть у найтемніші часи Київ не здається" 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
798d4edd-bc8a-41b5-bd57-70363302483c.jpg - Михайло Пилипчук
У ЗМІ з 2017 року. Закінчив Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Працюю журналістом, про Київ пишу вже понад 5 років, бо як його не любити. Інтереси: шоу-бізнес, фото, мистецтво, гастрономія.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації