TAYANNA: "Кохання — найбільший дар, який ми можемо дати одне одному"

TAYANNA: "Кохання — найбільший дар, який ми можемо дати одне одному" Колаж: "ТиКиїв"

Українська співачка TAYANNA (Тетяна Решетняк) нещодавно випустила пісню "Космос". Спеціально для "ТиКиїв" TAYANNA відхилила завісу особистого життя, розповіла про таланти сина Даніеля та стосунки із Аланом Бадоєвим.

Таню, вітаємо з прем'єрою пісні "Космос"! Як ти її написала? Що в той момент відчувала? Це особиста історія кохання чи ліричної героїні? 

Дякую! Написання пісні "Космос" для мене було подібне на знайдення скарбу. Після сесії з психотерапевтом в мене виникло почуття, яке я довгий час стримувала, і воно надихнуло на написання приспіву цієї пісні. У той момент я переживала справжню емоційну бурю, яка вилилася у мелодію та слова.

"Космос" — це  універсальна сповідь про силу, яка дарує життю найвищий сенс — кохання. Вона не прив'язана до конкретної особи, а є втіленням того внутрішнього вогню, який горить у серці кожної людини. Ця пісня  нагадує нам про те, що кохання — найцінніший дар, який ми можемо дати одне одному.

Чи є зараз у тебе чоловік, якому ти говориш "Кохаю", адже раніше ти казала, що жодного разу в житті не знала цього почуття" по-дорослому"... 

Ні, наразі у моєму житті немає стосунків. Проте, є людина, до якої я маю теплі почуття. Вони — моє джерело натхнення та допомагають відкривати нові глибини своєї душі та мистецтва. 

Чи спілкується твій колишній чоловік з сином?

TAYANNA з сином Даніелем. Фото: instagram.com/tayanna_reshetnyak

Наразі, ні. Час від часу він проявляє інтерес до сина, але не регулярно. Для мене важливо, щоб Даніель проводив час з батьком. Однак, я зі свого боку також роблю все можливе, щоб забезпечити йому достатню увагу і підтримку.

Син Даніель має талант до музики? Він розповідає, ким хоче стати у майбутньому, яку професію хоче обрати?

TAYANNA з сином Даніелем. Фото: instagram.com/tayanna_reshetnyak

Даніель —  це моя найбільша цінність, і я завжди пишаюся його талантом та особистістю. Він, безперечно, проявляє музикальні здібності, і я рада бачити як він відчуває та розуміє світ через музику. Щодо майбутнього, Даніель має мрії та амбіції, і я завжди підтримую його у їх реалізації. 

Ти пишеш вірші і якось розповідала, що готова написати книгу "Мемуари меланхоліка". Чи не думала створити збірку поезій?

Фото: пресслужба TAYANNA 

Поезія для мене —  це не лише спосіб висловити свої емоції та думки, але й спосіб звернутися до найглибших струн душі читачів. Кожен вірш — краплина мого серця, що віддзеркалює мої переживання та внутрішній світ. Книгу "Мемуари меланхоліка" я створю як дзеркало, в якому кожен зможе побачити відбиття своїх власних почуттів і досвіду. Мрія про збірку поезій живе у мені й має потенціал здивувати та зворушити світ.

Яка пісня найкраще характеризує співачку TAYANNA? 

Важко вибрати одну пісню, адже кожна моя композиція — це частинка мого серця, що лунає в музиці. Але якщо говорити про пісню, яка особливо близька мені й відображає мої думки та почуття, то, напевно, це пісня "Темна вода". Вона стала символом моєї музичної підтримки та чітко відображає те, хто я є як артистка, і як жінка.

Чим відрізняється TAYANNA на сцені та у житті? 

Фото: пресслужба TAYANNA 

Сцена — місце, де я можу віддати свою душу музиці, де мої емоції надихають. На сцені я втілюю кожен відтінок моєї душі. У житті залишаюся я, Тетяна, з усіма моїми радощами та турботами. Я можу бути собою — не обмеженою образом артистки. Обидві "я" — невіддільна частина мене, але вони виявляються у різних контекстах та змісті, доповнюючи одна одну та створюючи гармонію у моєму житті.

У тебе була пісня з Вірою Брежнєвою "Вишиваночка". Чи спілкуєшся ти з Вірою зараз? 

Віра — талановита артистка, з якою мені було чудово співпрацювати. Ми з Вірою у гарних стосунках і досі спілкуємося. Від нашої спільної роботи залишилися теплі спогади. Я вдячна Вірі за співпрацю та можливість поділитися нашою музикою зі світом. 

Над чим ти зараз працюєш? Чи плануєш нові релізи? 

Фото: пресслужба TAYANNA 

Зараз я зосереджена на створенні нової музики, яка принесе моїм шанувальникам нові емоції та враження. Деталей поки що не розкриватиму, але мої слухачі можуть очікувати нових релізів, які зачарують їхні серця. Я щоразу вкладаю у свою музику частинку власної душі. 

Які зараз в тебе взаємини з Аланом Бадоєвим?

Він — видатний музичний продюсер, з яким мені пощастило працювати над низкою проєктів. Наші взаємини з Аланом — це насамперед взаємоповага та дружба, яка сприяє розвитку нашої творчості й підіймає її на нові висоти. 

Які в тебе були відчуття, коли ти повернулася з Балі у воєнний Київ? Адже під час повномасштабного вторгнення ти перебувала за кордоном і залишилася там достатньо довго.    

Повертаючись з Балі до воєнного Києва, я відчувала, що зробила правильно. Я бачила, як люди об'єднуються, як українці допомагають одне одному. Повертаючись до Києва, я вирішила зробити все можливе, щоб допомогти своїй країні у будь-який спосіб. Я  відчуваю величезну гордість за Україну та за людей, які постали на захист своєї свободи та незалежності. 

Як авторка та композиторка ти завжди відчуваєш запит аудиторії. На твою думку, чого зараз українська публіка очікує від артистів?

Фото: пресслужба TAYANNA 

Мені здається, що зараз українська публіка стала більш чуттєвою. Ситуація в країні та у світі ставить перед нами нові виклики, і аудиторія шукає в мистецтві відгук. Українська публіка зараз більше ніж будь-коли цінує автентичність, співчуття та емоційну спільність. Вона шукає не лише розваг, але й глибину та зв'язок з мистецтвом. Вона хоче, щоб артисти були щирими, відкритими та співали про те, що відчувають.

Цього року тобі виповниться 40. Чи розцінюєш ти цю дату як ювілей, чи будеш до цього якось готуватися? Можливо, плануєш концерт до дня народження?

Фото: пресслужба TAYANNA 

Звичайно, плани можуть змінюватися, тим паче коли йдеться про такі значущі події, як 40-річчя. Нічого конкретного не планую на день народження. І хоча зараз я не маю другої половинки, вірю, що в майбутньому все можливо. Якщо зустріну свою особливу людину, хто знає, можливо, саме тоді й виникне бажання влаштувати щось особливе до мого 40-річчя. 

Чи змінилося твоє сприйняття музики з роками? Що означає музика для тебе зараз? 

Звісно, з роками моє сприйняття музики зазнало певних змін. Як музикантка та артистка я постійно еволюціоную й розвиваюся, і це відбивається й на сприйнятті своєї творчості. Музика — мій спосіб висловлювати емоції, думки та переживання, а також засіб спілкування з аудиторією.

БЛІЦ 

Ти родом з Чернівців. Чи є якісь "буковинські звички", які ти зберегла, вже живучи у столиці?      

Так, Чернівці завжди залишатимуться моїм рідним містом, а звички, яких я набула там, залишаються частиною мене, попри те, що я живу у столиці. У Чернівцях цінують зв'язки з родиною, друзями. Ще одна звичка, яку я зберегла — любов до традицій та культурної спадщини. Чернівці — це місто, багате на історію, архітектуру та мистецтво. І я завжди прагну втілювати наші культурні надбання у своїй музиці й виступах, нагадуючи собі та іншим про своє коріння. 

Які місця у Києві тебе надихають?

У Києві є безліч таких місць! Одне із них — набережна Дніпра. Там, серед містичної краси річки, я знаходжу нові ідеї для творчості. Особливо люблю вечірні прогулянки. 

Також дуже люблю Пейзажну алею. Це місце, де спокійна атмосфера і природна краса змушують забути про буденні клопоти — серед зелені я знаходжу гармонію.

Чи був в тебе якийсь план з "підкорення" столиці?

У мене не було конкретного плану "підкорення" столиці. Мій шлях у музиці завжди був процесом розвитку, самовдосконалення та пошуку себе у творчості. Коли я приїхала до Києва, хотіла поділитися своєю музикою та емоціями з якнайширшою аудиторією.

Які твої мрії здійснилися в Києві?

У Києві здійснилося багато моїх мрій, і кожна з них має особливе значення для мене. Перша і найважливіша — це можливість поділитися своєю музикою та мати можливість виконувати її на великій сцені перед аудиторією. Друга — знайомство з талановитими людьми, які підтримують та надихають мене. У цьому місті я знайшла справжніх друзів та колег, з якими разом створювала різні проєкти. Ще одна важлива мрія, що збулася в Києві, — змога розвиватися як мисткиня, вдосконалювати свої навички, експериментувати зі стилями та напрямками й виходити за межі свого творчого потенціалу. Також я рада, що народила дитину та мала змогу насолоджуватися сімейним життям. 

Читай також: Нікіта Кісельов: "Кожна моя пісня — це сповідь" 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
798d4edd-bc8a-41b5-bd57-70363302483c.jpg - Михайло Пилипчук
У ЗМІ з 2017 року. Закінчив Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Працюю журналістом, про Київ пишу вже понад 5 років, бо як його не любити. Інтереси: шоу-бізнес, фото, мистецтво, гастрономія.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації