Нікіта Кісельов: "Кожна моя пісня — це сповідь"

Нікіта Кісельов: "Кожна моя пісня — це сповідь" Колаж: "ТиКиїв"

Співак та композитор Нікіта Кісельов (26) поділився новою музичною роботою "+380". Ця пісня про сум за коханою людиною, про стосунки на відстані та складний період в особистому житті. "ТиКиїв" зустрівся зі співаком у столиці та розпитав про творчість, трансформацію за час війни та особисте. 

Нікіто, ти презентував нову пісню "+380". Яка історія її створення?  

Насамперед пісня "+380" про відстань між людьми: між близькими, друзями, коханими. Під час війни дуже багато хто з наших рідних знаходиться далеко, ми всі розкидані по світу і єдине, що об'єднує нас — можливість почути дорогий голос у телефоні. Ця пісня присвячена тим самим цифрам +380, які знає кожен українець, і цьому особливому зв'язку, який єднає розділених відстанню людей. Я створив її для всіх, хто зараз переживає самотність, відчуває біль і сумує за близькими.

Під твоїм кліпом на нову пісню в YouTube ти залишив номер, на який може зателефонувати кожен твій слухач. Чи є хтось, на чий дзвінок ти особливо чекаєш? 

Фото: пресслужба Нікіти Кісельова 

Звичайно, я завжди чекаю на дзвінок від близьких людей. Зараз я особливо радію від кожного сповіщення, що приходить від моєї концертної директорки. Адже кожен її дзвінок чи повідомлення означає, що на мене чекають зустрічі з моїми шанувальниками. Кожне нове місто, в яке ми вирушаємо з командою в рамках туру, є окремою історією, яка закарбовується в пам'яті. Я дуже вдячний за цю квінтесенцію енергії, музики та справжньої любові. Тож я з нетерпінням чекаю дзвінка, який знаменує початок нової історії любові з новим містом нашої країни. 

Чи є у твоєму житті людина, якій ти кажеш: "Кохаю"? 

Фото: instagram Нікіти Кісельова 

Звичайно, є. Для мене це дуже потаємні слова, що мають неабияке значення. Я вважаю, що їх варто говорити лише тій людині, яку ти справді любиш. Тому хоч я не афішую своє особисте життя і максимально бережу приватність, але можу сказати, що моє "кохаю" — по-справжньому щире.  

Вважається, що артистам в шоубізнесі треба удавати, що вони завжди вільні від стосунків, аби мати більше уваги від прихильниць. Ти поділяєш цю позицію? 

Я твердо переконаний, що слухач відчуває відвертість та щирість артиста. Це одразу помітно, коли людина створює музику від серця, коли вкладає особистий сенс у слова та мелодії. Відвертість з аудиторією — це основа міцного зв'язку з нею, тож я дотримуюсь цього принципу й у своїй творчості. В кожній пісні відображена моя історія, мої емоції, почуття та досвід, саме тому в аудиторії завжди є можливість бачити та чути мене справжнього. Загалом у житті я дотримуюсь думки, що чесність та відкритість з людьми та передусім з собою — це ключ до гармонії у житті. 

Сюжети твоїх пісень засновані на подіях твого життя чи ти не ототожнюєш себе з ліричним героєм?

Я можу провести паралель між кожною моєю піснею та історією з мого життя. Свій пережитий досвід, вдалий чи не зовсім, я вкладаю у свою творчість. Для мене це не лише про щирість та відвертість, а й про терапевтичну дію музики. Кожна моя пісня — це сповідь, в якій  викладені емоції та переживання, співзвучні з моїми власними, тому я легко можу ототожнити себе з будь-яким образом з моїх треків. Це робить мою творчість щирою та дуже особистою, і слухачі це цінують.

Ти пишеш пісні й для інших артистів як композитор. Чи можна зараз на цьому заробляти? 

Для творчої особистості немає меж у розвитку, тож я бережу цю багатогранність та даю волю музичному таланту. На написання пісень, справді, є попит, який дає не лише можливість заробляти, а й широкий простір для висловлення своїх думок та власного зростання. Тому я залюбки можу створити композицію для іншого артиста, коли для цього з'являється натхнення. 

Як, на твою думку, український шоубізнес змінився з часів повномасштабного вторгнення? Чого публіка зараз очікує від артистів?

Фото: пресслужба Нікіти Кісельова 

Шоубізнес дійсно зазнав разючих змін. Зникло все, що раніше суспільство вважало гламурним та ідеальним, натомість з'явилося місце для щирості та справжніх емоцій. Зокрема, я радий бачити появу нових виконавців, що розповідають власні історії у своїй творчості та відкриваються українській авдиторії з щирого боку. Найцікавіше, що така музика відгукується у слухачах, западає їм у серця та залишається з ними надовго. Розпочався дуже крутий етап в українській музичній індустрії, а це не може не тішити. 

Чи думав ти про те, що у зв'язку з воєнним станом, можливо, доведеться змінити сферу діяльності? Чим би ти ще міг займатися?

Фото: пресслужба Нікіти Кісельова 

Наразі така ситуація в країні та світі, що неможливо не думати про різні варіанти розвитку подій. Але всі ці роздуми приводять мене до того, що моє покликання — сцена. Я — артист, музикант, співак та композитор. Для мене це не просто професія, а все життя. Однак я переконаний в тому, що обов'язок кожного з нас — допомагати нашій країні. Тому роблю все, аби бути максимально корисним. Зокрема, мій перший тур ми з командою вирішили зробити благодійним, я доначу військовим щоденно і постійно долучаюсь до зборів. Я — українець, і пишаюсь цим, тож роблю все для того, щоб моя країна перемогла і процвітала.  

Чи плануєш концертний тур Україною?

Це — моя велика мрія та ціль, до якої я впевнено йду. Напевно немає жодного дня, коли б я не уявляв грандіозне шоу, яке створю для свого великого туру Україною. Точно не можу сказати — коли це станеться, але переконаний, що це буде масштабна подія. Я активно готуюсь до цього, розвиваюсь як артист та роблю все, аби зробити цей тур вже в мирній суверенній Україні.

Чи будуть в тебе нові дуети? З ким?   

Фото: пресслужба Нікіти Кісельова 

Я завжди відкритий до нових творчих колаборацій, адже вони дуже мене надихають. Саме завдяки дуетам я реалізував багато своїх ідей, які самотужки втілити у життя було б важко. Тому зараз я готовий до співпраці з талановитими виконавцями. Втім, вже можу розказати, що ви почуєте від мене нову дуетну композицію. Хочу поки залишити в таємниці ім'я артиста, з яким ми готуємо класну пісню. До цього часу я мав багато успішних дуетів з жінками-виконавицями, але зараз я готовий до нових експериментів. Хтозна, можливо в новій пісні ви почуєте ще один чоловічий голос...

Як ти ставишся до каверів та реміксів, які створюють шанувальники на твої пісні?

Обожнюю кавери, адже вони доводять, що слухача "зачепив" мій трек і надихнув заспівати його на свій лад. Так я розумію, що я на правильному шляху й мене це розчулює. Кожен кавер, що я слухав, вражав мене творчим підходом виконавців та глибиною, з якою вони це робили. Особливо мене зачаровують інструментальні виконання під гітару або фортепіано, де красивий вокал доповнює мелодію, надаючи їй нового звучання. Бачити та чути такий відгук на мою творчість — найбільше щастя.

Ти родом із Черкас. Чи є якісь "черкаські звички", які ти зберіг, вже живучи у столиці?

Фото: пресслужба Нікіти Кісельова 

Черкаси — це місто на березі Дніпра, тож не дивно, що в цьому місті дуже розвинена культура споживання риби. Саме це і закохало мене в місто одного разу, і вже ніколи не відпустило. Там є багато місцевих рецептів, способів приготування риби, яку почасти просто на місці приготування і виловлюють. Я добре запам'ятав ці рецепти й зараз, коли дозволяє час, сам не проти згадати черкаське коріння і приготувати смачну рибну страву.

Які місця у Києві тебе надихають?

Фото: пресслужба Нікіти Кісельова 

Київ — надзвичайно красиве місто, тут чи не кожна вуличка або сквер мають цікаву історію. Однак найбільше мене вражає Поділ — це моє місце сили, енергії та спокою. Я багато читав про цей район столиці й довідався, що тут жили та творили відомі письменники, художники й музиканти. Я завжди відчував цю творчу атмосферу на вуличках Подолу, тому й полюбив його. Мої прогулянки Подолом дарують мені натхнення, дозволяють розвантажитися та просто побути в моменті.

Чи був у тебе якийсь план з підкорення столиці? 

Фото: пресслужба Нікіти Кісельова 

Я живу в Києві з двох років, тож вважаю його своїм рідним містом. В мої плани ніколи не входило "підкорювати столицю", адже я завжди відчував себе її частиною. Шалений темп, велика кількість людей та неймовірна краса довкола — не уявляю жодного дня без цього. Я люблю Київ усім серцем. Тут я живу, пишу музику і насолоджуюся кожною хвилиною. 

Які з твоїх мрій здійснилися в Києві?

Фото: пресслужба Нікіти Кісельова 

Справді, Київ — це місто здійснення мрій, місто, що не дає зупинятися, що підштовхує до нових звершень та розвитку. Напевно цей дух нашої столиці подарував мені багато можливостей та відіграв ключову роль у формуванні моєї особистості. 

Читай також: Гурт MOLODI: як вуличні музиканти з Маріуполя стали зірками альтернативної сцени 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
798d4edd-bc8a-41b5-bd57-70363302483c.jpg - Михайло Пилипчук
У ЗМІ з 2017 року. Закінчив Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Працюю журналістом, про Київ пишу вже понад 5 років, бо як його не любити. Інтереси: шоу-бізнес, фото, мистецтво, гастрономія.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації