Коли на станціях київського метрополітену запрацює Wi-Fi?

Поділитися

Коли на станціях київського метрополітену запрацює Wi-Fi?

Коли на станціях київського метрополітену запрацює Wi-Fi? Фото: Unsplash

Петиція з проханням запустити безкоштовний Wi-Fi у київському метро майже набрала необхідну кількість голосів. На момент написання матеріалу петицію підтримало 5 тисяч 877 людей із 6 000, які необхідні для розгляду депутатів Київради.

Автор звернення Владислав Куява переконує, що це дасть можливість залишатися на звʼязку, коли під час повітряної тривоги в метро ховаються тисячі людей.

Головні переваги такого зв'язку – найвища швидкість передачі даних у поєднанні з великою кількістю одночасних підключень до мережі. Наразі мобільний інтернет не витримує того пікового навантаження під час масштабних повітряних тривог, тому кияни могли б отримати додатковий спосіб зв'язку. До того ж обладнання (кабелі, Wi-Fi-роутери та ін.) все ще знаходиться на станціях”, – йдеться у тексті петиції.

У самому ж метрополітені кажуть, що до повномасштабного війни Wi-FI уже працював. Йдеться про 12 станцій. Серед них на зеленій гілці це “Лук’янівська”, “Золоті ворота” “Кловська” та “Палац спорту”. На синій: “Площа Льва Толстого”, “Площа Льва Толстого” й “Олімпійська” та на червоній “Дніпро”, та “Університет”.

Інвестором для підземки виступає компанія “Москіто мобайл“. Вона тимчасово і призупинила роботу WI-FI. Ми вже відправили запит до ТОВ “МОСКІТО МОБАЙЛ”, аби дізнатись, коли відновиться доступ до безкоштовного інтернету.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації