Де та як вчити українську мову сьогодні

Де та як вчити українську мову сьогодні Застосунок для вивчення мови

Наша столиця ще років 10 тому була російськомовною. На жаль, тут було круто говорити російською, але “соромно” розмовляти солов’їною. Десятки чинників складали масштабну русифікацію українського народу. 

Але настав час розв'язувати проблеми минулого та продовжувати розвивати українську культуру. Тому ми вирішили допомогти вам та знайшли найкращі ресурси для вивчення української мови, як для дорослого, так і для іноземця. 

МовиТи

 

МовиТи

 

"Онлайн-курс про те, як закохатися в українську"

У безплатний курс із 5 модулів входять додатки, чеклісти та добірки корисних джерел, а також практичні завдання та тестування. Уроки націлені на повне занурення в мову із суржиком, афоризмами, варіативною вимовою та навіть лайкою.

 

Сучасна українська мова

 

Сучасна українська мова

Курс, який допоможе отримати теоретичні знання з української мови та здобути новий рівень, створений на базі “Українського правопису” 2019 року. Вся інформація в навчальній програмі взята з інтернет-порталів, словників, довідників та практичного досвіду експертів. Що допоможе вивчити звуки та букви, орфографію, пунктуацію та все про правопис.

 

SpeakUkrainian

SpeakUkrainian

Платформа для громадян України та іноземців, які прагнуть удосконалити українську мову, адже допоміжною є англійська. Для цікавого та корисного навчання кращі методисти підготували 25 тем, які найбільш поширені в суспільстві, та 100 уроків. 

 

Mondly: Learn Ukrainian Easily

Mondly: Learn Ukrainian Easily

Безплатний застосунок із щоденними та ефективними уроками Mondly, які стануть у пригоді при запам’ятовуванні основних українських складів, при створенні речень та у практиці мови.

 

iSpeak

iSpeak

 

Застосунок створено для дітей та початківців, які хочуть вивчати іноземні мови безплатно. Спосіб навчання заснований на популярних методиках, однією з якої є методика “картки Домана” з метою вчити нові слова дітям, які ще не можуть говорити.

 

Вивчайте лексику, українська

 

Вивчайте лексику, українська

Лексичний тренажер допоможе вивчити розмовну українську для подорожей, бізнесу, побачень та навчання. Додаток має флешкартки зі словами та фразами, аудіо режим, тому буде корисний для новачків та студентів з просунутим рівнем, дорослим та дітям. Перевагою буде доступ до навчання офлайн, якщо немає інтернет-зв'язку.

 

Є-МОВА

 

Є-МОВА

 

Курс орієнтований на російськомовних українців, учнів шкіл та дорослих з окупованих територій, або українців за кордоном. Платформа планує рухатися саме в наданні послуг уроків для іноземців, щоб занурити слухача в українську мову та мотивувати говорити нею у суспільстві. Та це можливість після закінчення курсу отримати сертифікат рівня знань.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_3617.jpeg - Вікторія Головач
Редакторка ТиКиїв, закохана у Київ, у його ритм та красу. Люблю розповідати про місто через голоси його мешканців.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації