Київ підприємницький. Як працює фуд-проєкт b2B Vivid Bean

Київ підприємницький. Як працює фуд-проєкт b2B Vivid Bean Особисті фото b2B Vivid Bean

Київ – це про сміливих людей, які готові гори звернути та йти до своєї мети попри усі можливі труднощі. Це підприємці, які переїздять у столицю, аби відкрити новий заклад. Це волонтери, які віддають весь свій час та фінанси на підтримку армії та тих, що цього потребує. Це співробітники критичних інфраструктур, які допомагають нам покращувати економіку та йти до кращого життя.
 
Сьогоднішня історія про проєкт b2b Vividbean, який надає послуги з експорту та дистрибуції для food брендів.
 
Залишившись у Києві з початку війни ми вирішили, що найкращий спосіб - бути корисним зараз та допомагати там, де від нас буде найбільша допомога та масштаб.

З лютого по квітень ми допомагали постачати медикаменти в Україну. А в травні вирішили допомагати безплатно та консультувати українські компанії, щоб вони виходили на зовнішні ринки.

Ми приєдналися до програми Help Women Agro in Ukraine. Як фахівці з багаторічним досвідом створення food брендів на міжнародних ринках та знаючи, як це буває, ми радили своїм знайомим і, крім консалтингу, з'явилася потреба і в інших послугах.

Сьогодні в B2B Vividbean ми консультуємо та надаємо послуги: від створення та адаптування продукту з урахуванням харчової безпеки міжнародних ринків до виведення та розвитку міжнародної дистрибуції.

Якщо ви плануєте займатися food бізнесом або виходити на зовнішні ринки, хочете знайти міжнародних клієнтів під виробництво private label, ми готові проконсультувати та допомогти з розвитком вашого проєкту.
 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_3617.jpeg - Вікторія Головач
Редакторка ТиКиїв, закохана у Київ, у його ритм та красу. Люблю розповідати про місто через голоси його мешканців.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації