"Критичні та кризові моменти в країнах – шанс для розвитку": історія підприємиці

"Критичні та кризові моменти в країнах – шанс для розвитку": історія підприємиці Фото з особистого архіву Тетяни Аборонок

Неочікувані зміни в житті підприємців торкнулися багатьох українців. Змінилося багато процесів, хтось змушений був виїхати з країни та перейти на віддалену роботу. Або ж взагалі – переглянути цінності, щоб зберегти робоче місце. 

Ми поговорили з CEO SEOWAVE та бізнес-коучем Тетяною Аборонок про вплив війни на особисте життя та компанію, причини ведення бізнесу та дізналися, в чому полягає секрет створення власного продукту.

Що змінилося у вашій діяльності з початку війни? І як вплинули ці зміни на роботу співробітників?

Змін було дуже багато. По вебстудії оптимізувалися процеси, ми налаштували роботу дистанційно. Переглянули формат мотивації, щоб зберегти робочі місця та продовжити свою діяльність. Зараз проєкт переформатовуємо в новий для себе напрям, разом із co-founders створюємо новий ІТ-продукт для американського ринку – такий стартап який необхідний багатьом стейкхолдерам. Також ми відкрили консультування бізнесу в напрямі розвитку свого особистого та комерційного бренду в соціальних мережах Instagram та ТікТок.

Фото з особистого архіву Тетяни Аборонок

Як вплинули нинішні обставини на ваше життя та роботу?

Відбулося повне переформування, загальна переоцінка багатьох цінностей в житті. Оскільки ми не зупинилися на стартапі, зявилися проєкти, нові ідеї, що вплинуло на кожного з нас. Особисто я почала цінувати життя. Зараз багато вчусь, опановую в університеті другу освіту, активно займаюся спортом, вивчаю англійську, на яку завжди не було часу, багато розмовляю з рідними, кажу їм, як сильно їх люблю.

З якими труднощами доводиться стикатися у веденні бізнесу?

Головне – це те, що ти не знаєш, що буде за хвилину. Люди працюють в різних обставинах по всій Україні. І ми розуміємо, який це стрес для кожного.

Чому ви продовжуєте розвивати свою справу та як це впливає на компанію?

Я не знаю, як по-іншому. Я у своїй країні, тож настільки сильно хочу популяризувати її на світовій арені, що навіть не виїжджала з 24 лютого, бо тут мій дім, тут моє життя та душа. 

Фото з особистого архіву Тетяни Аборонок

В чому особливість ваших послуг і товарів?

Найголовніша особливість – це сервіс, гарантія якості. В консультуванні – унікальність інформації, про яку мало хто говорить на ринку України. 

Чи підтримує зараз держава існування малого та середнього бізнесу? 

Так, підтримує, наскільки це можливо. Є певні виплати, зниження відсоткової ставки податків на час війни, дуже багато інформаційних курсів від "Дія.Бізнес". 

Ви вдавалися до волонтерської діяльності?

Звичайно. Я й зараз доначу. Ми визначили в сім’ї відсоток від загального доходу, який щомісяця спрямовуємо в перевірені фонди та збори. Під час активних бойових дій у Чернігові я займалася координуванням вивезення людей з тих зон. Також мала місце постійна інформаційна підтримка. 

Успішне майбутнє компанії – це...

Це робота в команді, де всі – як одне ціле!

Чи варто зараз починати новий бізнес, якщо ви тільки новачок?

Там, де страх – там ваш ріст!

У своєму житті опираюся на цю фразу, вона працює! Особисто моя думка – ТАК! 

Критичні та кризові моменти в країнах – це завжди шанс для розвитку. Мені взагалі здається, що ніколи не буде ідеального моменту для старту, тому варто починати, коли ви запалюєтесь ідеєю, вірите в неї й готові працювати над нею! Тоді 100% все вийде!

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_3617.jpeg - Вікторія Головач
Редакторка ТиКиїв, закохана у Київ, у його ритм та красу. Люблю розповідати про місто через голоси його мешканців.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації