"У нас унікальний товар": власник бренду одягу "Джентльмен" Станіслав Гуня

"У нас унікальний товар": власник бренду одягу "Джентльмен" Станіслав Гуня Фото з особистого архіву Станіслава Гуня

Створення бізнесу – це завжди ризики, які можуть завдати шкоду або, навпаки, дати можливість заробити та здобути імʼя. Але продовжувати власну справу у війну – це вже питання часу та особливості попиту на продукт. Ми розпочинаємо серію інтервʼю з експертами, аби розповісти вам про деякі професії та дати поради виживання в такий час.

Власник бренду одягу "Джентльмен" Станіслав Гуня розповів про свій чоловічий бренд одягу, відшивання одягу для ЗСУ та бізнес під час війни.

 

Що змінилося у вашій діяльності від початку війни? Чи вплинуло це на роботу співробітників?

Змінилася в діяльності структура роботи, тому що більшість співробітників у нас дівчата і вони зараз знаходяться хто де в Європі, і це вплинуло на роботу, на ставлення до роботи, на ситуацію взагалі в компанії. Зараз емоційно всі більше намагаються робити результат для того, щоб ми могли більше допомагати й рухати нашу економіку вперед.

 

Фото з особистого архіву Станіслава Гуня

 

Як вплинуло це на ваше життя та роботу?

На моє життя це кардинально вплинуло. Змінилися цінності, ставлення, емоційний стан. І взагалі мені здається, що життя воно так перевернулося і було життя "до", а тепер життя "після" війни. І на роботу також, тому що ми намагаємося працювати, намагаємося надавати робочі місця і збільшувати заробітні плати, якщо це можливо. Ну й обовʼязково допомагати, задонатити.

 

З якими труднощами доводиться стикатися у веденні бізнесу?

Оскільки в нас бренд одягу, ми відшиваємо його в Харкові. Перші труднощі – що в нас було власне виробництво і через проблеми нам довелося його продати. А зараз труднощі основні з закупівлею матеріалів. З тим що постачання, логістика. І в такому форматі найбільша кількість проблемних питань в нашій роботі.

Що у веденні бізнесу, то з емоційним станом команди ми впоралися. З тим, як працюють наші швачки, тому що їм постійно під час тривоги треба переходити в коридор. У нас виробництво розташовано на Салтівці, хоча там зараз вже тихо, але раніше було дуже небезпечно та гучно. 

 

Фото з особистого архіву Станіслава Гуня

 

Чому ви продовжуєте розвивати свою справу та наскільки це позначається на компанії?

Ми продовжуємо розвивати свою справу, тому що ми розуміємо, що потрібно працювати, потрібно робити обіг грошей, сплачувати податки, сплачувати за закупівлю матеріалу, за рекламу, за інтеграції різні, заробітні плати. Отримувати доходи та їх витрачати для того, щоб рухалася економіка, тому розуміємо що це наш економічний фронт і нам потрібно його рухати вперед і допомагати нашій країні в такий час.

 

В чому особливість ваших послуг і товарів?

Товар у нас унікальний. Це костюми з фірми "Джентльмен". Тканини та дизайни ми виробляємо самостійно і додаємо постійно нові дизайни. Деякі з них є на ринку також, але більшість з них особливі. За 2,5 року ми продали товар у 37 країн світу.

 

Фото з особистого архіву Станіслава Гуня

 

Чи підтримує зараз держава існування малого та середнього бізнесу? 

Держава підтримує тим, що допомагає та захищає нашу країну і створює такі умови, що ми можемо працювати. І це найважливіше на зараз. Ми знаємо про гранти, ми знаємо про різні допомоги, але зараз, наприклад розуміємо, що більше потрібна допомога нашим ЗСУ, нашим воїнам, які захищають наші території, дають нам можливість працювати й існувати.

 

Ви вдавалися до волонтерської діяльності?

Ми завжди допомагаємо. Допомагаємо і воїнам, які зараз на передовій. Відшивали їм футболки та давали одяг тим, хто примусово евакуювався з Маріуполя, були постачання наших товарів. Також відшивали футболки для поранених у госпіталі та фінансово також виділяємо кошти з компанії, особисті кошти, постійні донати. Один з наших партнерів є учасником Rotary Club, тому є постійні проєкти, збори на автівки, на квадроцикли. Навіть оформлювали гуманітарну допомогу до Куп'янська. Беремо участь у волонтерстві у різних її форматах.

 

Фото з особистого архіву Станіслава Гуня

 

Успішне майбутнє компанії – це ...

Це забезпечення крутої якості товару та крутого сервісу. Це коли клієнт повторно звертається до компанії, максимальний відсоток того, що людина може рекомендувати наші послуги, наш товар. Також це збільшення компанії й відкриття якихось філій по всьому світу. Можливо це будуть магазини одягу фізичні, а далі подивимось. Ну і дуже крута команда, крута управлінська команда та система, де всі взаємодіють та йдуть до однієї цілі.

 

Чи варто зараз починати новий бізнес, якщо ви тільки новачок та маєте переживання?

Починати бізнес думаю так. Але потрібно не вкладати гроші, тому що ситуація не стабільна. Я б робив бізнес, тому що з точки зору бізнесу велика кількість підприємців виїхала або зупинила свої проєкти, тому зараз є можливість зайти в такій категорії. Але потрібно прораховувати ризики і якщо повністю новачок, то напевно б я починав з таких проєктів як дропшипінг, або де є якась експертність і надання послуг, для того, щоб не ризикувати великими вкладеннями. 

Якщо є в новачка переживання, то тоді краще більше ще допомагати нашій країні, збирати кошти, формувати фундамент і тоді, коли ми переможемо, я впевнений буде великий економічний зріст і тоді на цьому етапі вкладатися і заходити в якісь тематики. Але бізнес існує і дуже круто розвивається. У нас, наприклад коли розпочалась війна, одразу продовжувалися продажі. Це було дуже дивно, люди купують і гроші є, тому працювати можна, працювати потрібно. Потрібно просто знаходити свій ідеальний варіант, де є мінімізація ризиків. Ну я, наприклад думаю, що онлайн бізнес зараз напевне що буде найкращим варіантом, оскільки онлайн при будь-яких обставинах ним залишається.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_3617.jpeg - Вікторія Головач
Редакторка ТиКиїв, закохана у Київ, у його ритм та красу. Люблю розповідати про місто через голоси його мешканців.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації