Май свій розклад: українські бренди планерів на будь-який смак

Май свій розклад: українські бренди планерів на будь-який смак Фото: Unsplash

Ти замислюєшся над тим, як краще займатися плануванням свого життя – використовуючи паперові планери чи онлайн-платформи. А потім залишаєш все після кількох місяців, але згодом знов вирішуєш ретельно все планувати. Знайома ситуація? В будь-якій роботі важлива органіка та розуміння, для чого ми плануємо, навіщо, приміром, вчимо іноземну мову чи вчимося їздити на машині.

Аби твоє життя стало ще яскравішим на заходи та зустрічі, ознайомся з добіркою українських брендів планерів, які тобі в цьому допоможуть.

Сумна вівця

Сумна вівця
Instagram "Сумна вівця"

Тернопільський бренд планерів може і дивувати, і сумувати разом з покупцями. "Сумна вівця" – це про різні почуття людини в її житті. Тут можна придбати планівник, мальовки, скетчбуки, закладки, листівки, екоторби та книжки. Наприклад, "Серйозний планівник" (насправді ні). Він має зони не тільки для щоденних та місячних планувань завдань, але й місце для підрахунку бюджету, bucket list та секцію вільних записів.

Perfect Plan

Perfect Plan
Instagram Perfect Plan

Світ стильних магнітних планерів для тих, хто живе активним життям. Їх можна прикріпити на холодильник і заповнити меню на тиждень для зручності, або розписати список продуктів для походу в супермаркет. При покупці до набору входить недатований планер на місяць із трекером звичок, меню на тиждень, два чеклісти "купити-зробити" та два маркери. Також окремо можна придбати магнітну стрічку та маркери на водній основі, які дозволять багаторазово використовувати товар.

Make Sense

Make Sense
Instagram Make Sense

Планери-конструктори від Make Sense – неймовірний формат для зручного планування, який ще замінить записник і щоденник.

Перевагою бренду є індивідуальне наповнення з різних блоків, які залежать тільки від твого стилю життя та звичок. Є спеціалізовані блоки: Reading Journal для любителів книг, Travel Journal для спогадів з подорожей та Happiness для відстежування свого емоційного стану. Щоб зекономити час, можна придбати готовий набір для себе чи на подарунок. Точно не прогадаєш!

Your planner

Your planner
Instagram Your planner

Естетична канцелярія для гармонії. Бренд створює планери для усвідомленого життя, де реалізуються всі поставлені цілі й планується шлях до них. Недатовані планери на рік можна починати заповнювати в будь-який день та прикрашати мінімалістичними наліпками – це стане хорошим подарунком для подруги. А ще бренд має опцію нанесення на обкладинку імені людини, яка буде користуватися планером.

Додатковою перевагою є можливість при покупці планера отримати lifestyle workbook у PDF-форматі, який наповнений корисними практиками для саморозвитку та широкого мислення. В магазині ти знайдеш для себе ще свічки та інші цікаві ідеї для подарунків.

Totemnotes

Totemnotes
Instagram Totemnotes

Бренд креативної канцелярії створює особливі речі з планерів, записників, стикерів, ручок тощо. Якщо ти довго шукала бренд якісних товарів для офісу та планування життя, Totemnotes тобі в цьому допоможе. В асортимені – трекери звичок, перекидні настільні планери, планери на кільцях, листки для різноманітних челенджів та нотаток, календарі та навіть листівки.

Працюючи фрилансером, я почала цікавитися плануванням та організацією часу. Для цього мені був необхідний планер, але асортимент на українському ринку дуже засмучував через неякісні матеріали та застарілий дизайн. Саме тоді я вирішила використати свої знання дизайну та друкарських процесів для того, щоб створити власний зручний і стильний планер. Так у 2019 році виник бренд під назвою Totemnotes, – розповідає його засновниця Наталія.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
798d4edd-bc8a-41b5-bd57-70363302483c.jpg - Михайло Пилипчук
У ЗМІ з 2017 року. Закінчив Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Працюю журналістом, про Київ пишу вже понад 5 років, бо як його не любити. Інтереси: шоу-бізнес, фото, мистецтво, гастрономія.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації