7 мобільних застосунків, що варто встановити кожному

Поділитися

7 мобільних застосунків, що варто встановити кожному

7 мобільних застосунків, що варто встановити кожному Фото: Pexels

Невпинний технологічний прогрес спростив наше життя. За допомогою смартфонів ми гортаємо стрічку в Інстаграмі, відповідаємо на дзвінки чи переглядаємо відео в YouTube.

Смартфон давно перетворився на надійного помічника. У ньому можна знайти мобільні застосунки, які мотивують до занять спортом, навчать фінансової грамотності чи допоможуть впорядкувати офісні справи.

Ми зібрали ТОП-7 найкращих мобільних застосунків, які полегшать тобі життя. 

Duolingo

Новий рік – чудова нагода вивчити щось нове. Duolingo – це один із найпопулярніших застосунків для вивчення іноземних мов. Навчання складається з цікавих інтерактивних вправ з елементами гри із можливістю відстежувати прогрес.

СoinKeеper 

Застосунок, що потурбується про гроші у твоєму гаманці. СoinKeеper допоможе зрозуміти, на що ти витрачаєш найбільше грошей, та спланувати бюджет. Витрати сортуються за категоріями: їжа, транспорт, здоров’я, розваги, подорожі. У кінці одного чи кількох місяців користування можна детально дослідити, куди "витікає" зарплатня, та оптимізувати бюджет. 

Todoist

Якщо у тебе постійно горять усі дедлайни, то цей застосунок саме для тебе. Todoist просто у смартфоні дозволяє планувати всі свої завдання й важливі зустрічі, налаштовувати пріоритетність завдань.

Програма навіть створює спеціальні графіки, щоб юзери могли побачити рівень власної продуктивності.

FatSecret

Настав час піклуватися про власне здоров’я. FatSecret стане твоїм персональним нутриціологом у смартфоні. Застосунок покликаний оптимізувати раціон і дозволяє фіксувати всі перекуси за день. Окрім того, він допоможе тобі налагодити режим харчування.

Система автоматично розрахує кількість калорій, які потрібно споживати на день саме тобі, й навіть запропонує варіанти корисних страв. У програмі ти зможеш вести щоденник фізичних вправ, ставити цілі зі схуднення та аналізувати результати у звітах. Також є функції розпізнавання зображення, повідомлень, трекер води. 

Waterbalance

Важливо також відстежувати свій водний баланс. Waterbalance допомагає контролювати щоденну норму води для організму. Також програма постійно нагадує про наступний прийом води. Застосунок також враховує індивідуальні параметри: зріст, вагу, вік і спосіб життя. 

Snapseed

Фоторедактор Snapseed допоможе покращити якість твоїх світлин: здійснити точкову корекцію, деталізувати, попрацювати над балансом білого та використати цифрові фільтри.

Юзери можуть вибрати автоматичне налаштування кольору та контрасту. Snapseed може зберігати історію редагування користувачів і перенаправляти до будь-якої попередньої дії. Він також може створювати та зберігати комбінації фільтрів, використовуючи стандартні фільтри та функції редагування. Список спецефектів і фільтрів включає "Драму", "Гранж", "Вінтаж", центральний фокус, рамки та Tilt-shift. 

LastPass

Цей застосунок буде корисним для тих, хто постійно забуває свої паролі. Програма дозволяє безпечно зберігати дані, генерувати надійні паролі, автоматично заповнювати форми, а також синхронізувати дані між різними браузерами та пристроями.

LastPass дозволяє не тільки зберігати всі важливі паролі, а й генерує складні комбінації, які зловмисники не зможуть підібрати, якщо захочуть зламати ваш профіль, – розповідають розробники застосунку.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації