Додаємо у вішліст: дизайнер Руслан Багінський створив сумку-капелюх

Додаємо у вішліст: дизайнер Руслан Багінський створив сумку-капелюх Фото: Instagram.com/ruslanbaginskiy_hats

Український дизайнер Руслан Багінський створив капелюх-трансформер HatBag. Це солом'яний аксесуар, який можна носити як панаму, а також як сумку на довгій шкіряній ручці, через плече або на руці.  

Ruslan Baginskiy — український бренд головних уборів, який заснував у Львові дизайнер Руслан Багінський у 2010 році. Його аксесуари із задоволенням носять співачки Мадонна та Бейонсе, моделі Белла Хадід та Розі Хантінгтон-Вайтлі й багато інших світових знаменитостей. 

Я працюю із соломою та плетінням з моменту заснування бренду, і мені давно було цікаво еволюціонувати до інших форм та виробів, створити цілісний літній образ, звертаючись до українських технік, — розповів дизайнер. 

Фото: Instagram.com/ruslanbaginskiy_hats

Ідея створення сумки-трансформера частково натхнена селом Іза в Закарпатській області, там плетуть вироби з лози й соломи вже майже 200 років, і це мистецтво включене до списку об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО в Україні. Лозоплетіння — один із найдавніших промислів України.

Я був здивований, коли дізнався, що плетені меблі саме з Ізи прикрашали колись веранду французького живописця П'єра-Огю́ста Ренуара! Ідея створення сумок частково натхнена цим селом, його історією. Деякі елементи створені у співпраці з місцевими майстрами, — каже Руслан Багінський. 

Фото: Instagram.com/ruslanbaginskiy_hats

За словами дизайнера, частина його місії — показати красу України, її природи та спадщини. Кошики з лози, солом'яні павуки, плетені дідухи — це дуже рідні для українців речі, пов'язані з багатьма теплими спогадами.

Мені хотілося представити українську традицію плетіння у контексті сьогодення, таким чином вона продовжує своє життя, — ділиться дизайнер. 

Фото: Instagram.com/ruslanbaginskiy_hats

Купити сумку-капелюх можна на сайті бренду. 

Читай також: Що одягнути на побачення: 6 стильних суконь від українських брендів

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації