Підтримай своїх: круті українські бренди з місцевим виробництвом

Підтримай своїх: круті українські бренди з місцевим виробництвом Egorini

Ще років 10 тому напис на виробах Made in Ukraine міг відлякувати людей через невпевненість в якості товару. Купували зазвичай речі інших країн з думкою, мовляв, “привозне” завжди краще.

Однак із часом такий стереотип розвіявся та люди навпаки почали підтримувати своє, зʼявилося багато українських брендів від одягу та аксесуарів до меблів.

Склали для вас добірку українських компаній, про які ви могли не знати.

Egorini

 

 

В кожному з нас живе своє власне особисте его, яке робить нас унікальним, а одяг це можливість ще раз підкреслити свій стиль та виокремитися в суспільстві. Колекції Egorini - це жакети, куртки та сукні з якісного деніму, джинси з точеним краєм та посадкою, а ще зручний трикотаж. Нову колекцію бренд створив для Офісу Президента зі слоганом Be Brave, який став символом стійкості та мужності українців. 

One by One

 

One by One

 

Український бренд про дбайливе ставлення до історії своєї країни, краю та переосмислення національних кодів у сучасній моді. One by One представили лінійку одягу в колаборації з Львівським історичним музеєм. Така колекція була відтворена на модних та носибельних речах: від худі та футболок до сумок-шоперів та термопляшечок. 

SOVA

 

SOVA

 

Український ювелірний бренд-трендсетер несе нішу сміливості, експериментів та свободи. SOVA - лаконічність та мінімалізм, який перегукується з трендами та сучасністю. Нова колекція про силу та мужність української жінки, адже лінійка KALYNA представлена у білому та жовтому золоті, який прикрашений кораловими гронами, що нагадує калинову лозу. Жорстке кольє ніжно обвиває шию.

Також український бренд співпрацював з платформою UNITED24 на підтримку України. Вийшли в лімітованій серії стрічки з льону з написом UNITED24, щоб закупити 120 комплекти АЗФ.

Here & Now

 

Here & Now

 

Бренд кераміки для дому народжений в Ірпені. Юлія Маклюк, засновниця бренду, крім виготовлення екологічного посуду також підтримує українські стартапи та екопроєкти. Бестселером бренду є “Екологічна чашка з кераміки з силіконовою кришкою”, яка була створена за допомогою дикої ірпінської глини та заводського зі Словʼянська.

Here & Now продовжує підтримувати ЗСУ та частину прибутку від продажів виробів передає в українські фонди.

Tanoya

 

Tanoya

 

Бренд професійної доглядової косметики вже 16 років на ринку. Мета та філософія сімейної компанії - створювати якісний, ефективний та 100% Made in Ukraine. Продукція створена з натуральних природних компонентів та не тестується на тваринах.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_3617.jpeg - Вікторія Головач
Редакторка ТиКиїв, закохана у Київ, у його ритм та красу. Люблю розповідати про місто через голоси його мешканців.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації