У Києві відбувся чемпіонат серед nail-майстрів Bunny nails

У Києві відбувся чемпіонат серед nail-майстрів Bunny nails Чемпіонат серед nail-майстрів у Києві. Фото: Bunny nails

17 жовтня в Києві відбувся масштабний чемпіонат серед nail-майстрів мережі Bunny nails. У чемпіонаті взяли участь 72 учасниці. Тут немає місця конкуренції, але є підтримка, нетворкінг, гарний настрій та класна атмосфера. 8 годин шаленого змагання, багато переживань та емоцій — все це відчули конкурсантки та організатори. 

Bunny nails — мережа студій манікюру, що успішно розвивається у двох країнах та трьох містах. У мережі не лише надають б’юті-послуги, а й навчають у Bunny academy. Головні принципи роботи — легкість та доступність, адже клієнт може записатись у будь-який момент, прийти туди, де йому буде зручно, швидко та якісно з послугою у 4-6 рук одночасно зробити всі процедури. 

Чемпіонат серед nail-майстрів Bunny nails
Фото: Bunny nails

Відчували велике хвилювання, сильно переживали вранці. Адже чемпіонат містить дуже багато елементів, 4-5 зон, де залучено по 30-40 людей одночасно. Було страшно, що якийсь процес піде не так. Але коли запустилися, то відчули неймовірну радість. Хотілося заплакати від щастя, тому що ми мріяли про цей чемпіонат 4 роки, — розповідають Антоніна та Олексій Кроливець, засновники Bunny nails.

У залі відчувалося напруження та приємне хвилювання кожної учасниці. Та попри це дівчата багато спілкувалися, обмінювалися досвідом, жартували та переживали одна за одну. 

Чемпіонат серед nail-майстрів Bunny nails
Фото: Bunny nails

Головна ідея цього чемпіонату — показати, скільки можливостей для розвитку має професія nail-майстра. Що тут можна щодня зростати та рухатися вперед і що великою командою можна робити такі масштабні проєкти. Основою цих проєктів та сфери загалом є майстри. Це був наш пілотний захід, ми його навмисно зробили закритим. А наступного року хочемо організувати відкритий чемпіонат та запросити конкурсантів з ринку всієї України, — коментують Антоніна та Олексій.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації